کروناویروس در هند: 85 ساله بیمار سرطانی, همسرم, شکست COVID-19 در Odisha

The couple was admitted to a designated COVID-19 hospital in Cuttack.زن و شوهر بستری شد برای تعیین COVID-19 بیمارستان در کاتک.

85 ساله و بیمار سرطانی و septuagenarian را بازیافت از COVID-19 در Odisha را Kendrapara منطقه در انتخابات گفت: در روز شنبه. Surendra Pati که مبتلا به سرطان گلو و 78 سال Sabitri درمان شده است از COVID-19 و هر دو مرخص شده از یک مرکز پزشکی Kendrapara منطقه جمع آوری Samarth Verma گفت.

“…آنها الهام بخش بسیاری به ضرب و شتم این بیماری است. ما بهترین آرزوها به آنها” جمع است. مرد بستری شد به Acharya هریهر منطقه ای در مرکز سرطان در کاتک در ژوئن 8 برای شیمی درمانی در حالی که همسر خود بود و حضور او در بیمارستان است.

اخبار مرتبط

در ژوئن 29, هر دو از آنها تست مثبت برای COVID-19, Kendrapara اضافی منطقه افسر پزشکی (ADMO) M H پاسداران واقع گفت.

زن و شوهر بستری شد برای تعیین COVID-19 بیمارستان در کاتک. پس از تحت درمان به مدت 10 روز آنها مرخص زمانی که آنها آزمایش منفی برای عفونت, او گفت:. پس از آن زن و شوهر قرار بود در یک COVID-19 مرکز مراقبت در Bagada گرم panchayat منطقه در Kendrapara بلوک به عنوان یک اقدام احتیاطی در پاسداران واقع اضافه کرد: آنها ترخيص شده از تسهیلات در روز جمعه.

“این زن و شوهر به خصوص Surendra Pati, مبارزه, مبارزه با کروناویروس با شن و عزم و اراده خود را با وجود سن. بیماران مبتلا به سرطان باید سطح ایمنی پایین,” او گفت:. این زن و شوهر با ارسال پیام با صدای بلند و روشن است که COVID-19 را می توان مغلوب این ADMO اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>