کروناویروس در ماهاراشترا: بمبئی COVID-19 بازیابی رای دادن بهتر از ملی می گوید اطلاعات

The COVID-19 recovery rate in Mumbai stood at 50 per cent around mid-June.این COVID-19 میزان بهبودی در بمبئی بود در 50 درصد در اطراف اواسط ماه ژوئن.

حتی به عنوان بمبئی COVID-19 مورد تعداد نزدیک شدن به یک لاخ-علامت گذاری به عنوان, بهبود نرخ این کشور سرمایه مالی است که نزدیک به 70 درصد است که هفت درصد بیشتر از میانگین ملی داده های رسمی نشان داده است. انتشار صادر شده توسط مطبوعات اداره اطلاعات (PIB) در روز جمعه گفت که وجود دارد 3,42,756 COVID 19 نفر در این کشور (تا جمعه) و تعدادی از بهبود بيماران حدود 6.35 لاخ بود که 63 درصد از موارد گزارش شده.

بمبئی بهبود نرخ نزدیک به 15 درصد بیشتر از آن است که در مهاراشترا است که 55.62 درصد آن را گفت. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ماهاراشترا آموزش پزشکی و داروهای گروه (MEDD) در جمعه تعدادی از موارد فعال در بمبئی بود 24,307 در حالی که 67,830 بیماران بهبود یافته اند از عفونت است.

اخبار مرتبط

این COVID-19 میزان بهبودی در بمبئی بود در 50 درصد در اطراف اواسط ماه ژوئن زمانی که Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) راه اندازی شد “ماموریت صفر” تحت اقدام سریع طرح شامل coronavirus انتقال است. میزان بهبود به 57 درصد در جولای 1 و بیشتر به حدود 70 درصد در جولای 15 PIB بیانیه ای گفت:.

با توجه به BMC تعداد coronavirus موارد در این شهرستان در روز جمعه افزایش یافت به 98,979 در حالی که مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر رسیده 5,582. این شهرستان شامل Dharavi بزرگترین زاغه در آسیا با جمعیتی حدود 6.5 لاخ که تا به حال ظهور به عنوان یکی از COVID-19 نقاط در کلانشهر. اما آن را تنها به حال 102 فعال موارد در روز جمعه.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در هفته گذشته با تمجید از تلاش های صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش این COVID – 19 در Dharavi. وزیر Uddhav Thackeray بود نیز گفت: روز شنبه گذشته که 82 درصد از بیماران در Dharavi بهبود از عفونت است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>