Covid-19: AIIMS برای شروع بشر کارآزمایی بالینی Covaxin از دوشنبه

در مرحله اول واکسن خواهد بود تست شده بر روی 375 داوطلب و حداکثر 100 از آنها خواهد بود از AIIMS.

این AIIMS کمیته اخلاق در روز شنبه به آن اشاره برای یک انسان کارآزمایی بالینی بومی توسعه یافته COVID-19 واکسن نامزد Covaxin زیر که برتر بیمارستان است و به احتمال زیاد برای شروع ورزش با ثبت نام داوطلبان سالم از دوشنبه. AIIMS-دهلی نو است که در میان 12 سایت انتخاب ، که توسط شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) برای انجام فاز I و II آزمایشات انسانی از Covaxin. در مرحله اول واکسن خواهد بود تست شده بر روی 375 داوطلب و حداکثر 100 از آنها خواهد بود از AIIMS.

“این AIIMS کمیته اخلاق به تصویب آن برای شروع بشر کارآزمایی بالینی بومی توسعه یافته Covaxin امروز. داوطلب سالم بدون داشتن همبود شرایط و بدون سابقه COVID-19 سن بیشتر از 18 سال و کمتر از 55 سال خواهد بود واجد شرایط برای شرکت در تصادفی دو سو کور کنترل شده با پلاسبو کارآزمایی بالینی” دکتر سانجی Rai استاد در مرکز جامعه پزشکی در AIIMS گفت.

اخبار مرتبط

“چند داوطلبان در حال حاضر ثبت نام برای محاکمه. ما را شروع غربالگری از افراد و ارزیابی وضعیت سلامت خود را از دوشنبه به بعد قبل از واکسیناسیون آنها” رای است که محقق اصلی این مطالعه گفت.

هر کسی مایل به شرکت در آزمون می توانید با ارسال ایمیل به [email protected] و یا یک اس ام اس به تماس بگیرید و یا 7428847499, او گفت:. این موسسه همچنین ممکن است با قرار دادن این اطلاعات تماس در وب سایت خود را. با توجه به رای کمیته اخلاق را مطرح کرده و چند نگرانی در این پروتکل ارائه شده برای انجام آزمایش.

“این نگرانی خطاب شد به شرح زیر است که EC به تصویب آن به شروع دادگاه های برتر موسسه,” او گفت:. COVID-19 واکسن نامزد Covaxin توسعه یافته توسط حیدرآباد بر اساس بهارات زیست فناوری با همکاری ICMR و موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) حال به تازگی تشویق برای انسان آزمایش های بالینی از داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI).

و اشاره کرد که این اولین واکسن بومی بودن طراحی و توسعه توسط هند ICMR مدیر کل Dr Balram Bhargava در نامه ای به محققان اصلی از 12 سایت به تازگی به حال از آنها خواست به سرعت در مسیر انسان کارآزمایی بالینی مصوبات حاکی از آن است که یکی از “اولویت پروژه های که در حال نظارت است و در بالا ترین سطح از دولت”.

این دادگاه تا کنون آغاز شده و در AIIMS, Patna و برخی از سایت.

این DCGI مجاز است دو واکسن — یکی از توسعه یافته توسط بهارات بیوتکنولوژی بین المللی محدود در همکاری با ICMR و یکی دیگر توسط Zydas Cadila بهداشت و درمان با مسئولیت محدود به رفتن در فاز I و II انسان آزمایش های بالینی.

Bhargava گفته بود این دو واکسن نامزدها قرار گرفته اند موفق سمیت مطالعات در موش و خرگوش و این داده ها ارائه شد به DCGI زیر که هر دو رو ترخیص کالا از گمرک برای شروع فاز اولیه بشر محاکمه در اوایل این ماه.

آنها باید سایت های خود را آماده و حدود 1000 داوطلبان انسانی خواهد بود شرکت در این ورزش برای هر یک از دو بومی توسعه واکسن نامزد او گفته بود. از آنجا که هند یکی از بزرگترین تولید واکسن در جهان آن است که این کشور “مسئولیت اخلاقی” به سرعت در مسیر توسعه واکسن روند به شکستن زنجیره ای از coronavirus انتقال او گفته بود.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>