Covid fallout: نرخ گزاف گویی خودکار و بدهي شلیک به 45 درصد در ماه ژوئن دهندگان نگران

چندین بانک و غیر بانکی وام دهندگان گفته اند که آنها را دیده اند یک کاهش در سهم مشتریان اندازهایی از توقف در دوم آن پا, شروع ماه ژوئن است.

نرخ گزاف گویی بر روی خودکار-معاملات اعتباری ملی Automated Clearing House (NACH) پلت فرم به ضرب گلوله به 45 درصد در ماه ژوئن در برابر شش ماه طیف وسیعی از 31-38%. ارزش این معاملات که ” منعکس شد Rs 26,850 کرور یا 38 درصد از کل ماموریت داده های منتشر شده توسط ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) را نشان می دهد. بسیاری از این معاملات EMI پرداخت حق بیمه بدهي و یا SIP داد.

بازیکنان صنعت نسبت به پرش نرخ گزاف گویی به وام گیرندگان با کاهش توانایی بازپرداخت دراز و جریان نقدی, چرخه, افزایش گرایش به صرفه جویی و سردرگمی در مورد در دسترس بودن وام توقف. بود که آن را به عنوان ممکن است, افزایش نرخ گزاف گویی است که دلیلی برای نگرانی به عنوان پرش به طور معمول شرکت های مرتبط با slippages یا وام عطف بد است.

اخبار مرتبط

Aseem Dhru MD و مدیر عامل شرکت SBFC دارایی گفت: FE نرخ گزاف گویی تا به حال شده افزایش است و حتی قبل از ظهور Covid-19 اما آنچه که داده های جدید نشان می دهد — که تقریبا یکی دو درخواست در حال dishonoured برای می خواهید از بودجه کافی– دلیلی برای نگرانی. “حتی اگر بسیاری از وام گیرندگان پرداخت زمانی که جریان های نقدی بازگشت و یا از طریق جایگزین ترتیبات به عنوان یک وام دهنده شما می دانید که هنگامی که تندرست شروع لغزش همیشه به شرح زیر است” Dhru گفت. درجه co-رابطه بين پرش و slippages متفاوت برای وام دهندگان مختلف. “اما در حال حاضر توسط بسیاری از وام دهندگان می خواهم به دانستن آنچه که آنها به دنبال در این که آیا آنها آن را فاش و یا نمی,” او اضافه شده است.

بالا اجرایی با بخش عمومی بانک گفت: نرخ گزاف گویی ممکن است بالاتر به دلیل محاسبات غلط توسط مشتریان در حالی که ارائه ایستاده دستورالعمل ها را به وام دهندگان خود را در خودرو بدهی. در عین حال او حکومت نه از امکان کشیده خانوار امور مالی یک عامل است. “همچنین ممکن است به دلیل استرس های مالی که مشتریان نمی تواند برنامه هایی مانند حقوق و دستمزد تاخیر و یا کاهش کار. علاوه بر وجود یک طرح تغییر در برگشت از مهلت قانونی توسط بانک” وی افزود: با اشاره به پدیده برخی از وام دهندگان تعویض به انتخاب کردن در حالت ارائه مهلت قانونی از انتخاب کردن حالت قبل است.

چندین بانک و غیر بانکی وام دهندگان گفته اند که آنها را دیده اند یک کاهش در سهم مشتریان اندازهایی از توقف در دوم آن پا, شروع ماه ژوئن است. وجود دارد که در ماه ژوئن برخی از وام دهندگان ممکن است موفق به انتقال خود را به وام گیرندگان که خود حساب است نه بیشتر تحت توقف. به عنوان یک نتیجه بدهکاری درخواست ممکن است ساخته شده به وام گیرندگان که آماده شد با بودجه کافی در حساب خود را. این روابط با تعداد خودرو-دبیت درخواست های ساخته شده در ماه ژوئن نزدیک به 79 میلیون — که نزدیک به قبل از Covid سطح و بالاتر از 64-68 میلیون طیف وسیعی دیده می شود در طول ماه های آوریل و مه.

در حالی که نرخ گزاف گویی محدوده بین 30-70%, fintechs که وام های کوچکتر بلیط اندازه گزارش پرش بین 50% و 70%. در اواسط بازار و انبوه اقشار مرفه که نسبتا بالاتر بلیط اندازه بروز پرش پایین تر است — در هر نقطه بین 30-45%.

Abhishek Agarwal, co-founder & CEO, CreditVidya گفت که نرخ گزاف گویی نشانه ای از وام گیرندگان کاهش توانایی پرداخت وام ضرر و زیان در بخش خرده فروشی به افزایش انبوه از خود را قبل از Covid سطوح. “با موج دوم مستندات در آینده من نسبتا با اعتماد به نفس است که قبل از Covid اگر ما برآورد x% از دست دادن در حال حاضر ما می توانید ببینید دو تا سه بار است که” او گفت:.

این می تواند حرکت توسط در سه ماهه دسامبر به عنوان تا تاریخ 31 اوت کیفیت دارایی درد خواهد بود نقاب توقف Agarwal گفت. پس از آن حساب است که باقی می ماند به طور پیش فرض از طریق سه ماه نوامبر را به عنوان عدم اجرای مگر در مواردی وجود دارد یک تازه تقدیر از بانک مرکزی هند.

افزایش بروز تندرست به خودی خود دارای مفاهیم recoverability. تا دو سال پیش نرخ گزاف گویی بود در حدود 18-19%. از آغاز سال 2020 از آنها در بيش از 31 درصد در هر ماه است. فعلی مجموعه زیرساخت است که اکثر وام دهندگان است که بشود برای یک حدود 18% نرخ گزاف گویی. اگر بیش از 40 درصد از موسسه وام وام کتاب به ادامه شاهد تاخیر در پرداخت آن خواهد دنت وری بهبود عوامل و مجموعه زیرساخت ها است. “بیشتر ارزش پرش بیشتر slippages. آنها نمی افزایش در حساب دین اما در کمی هندسی نسبت” Dhru گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>