فرم 26AS تغییر! نه فقط TDS ، TCS دیگر مالیات پرداخت می شود, جزئیات جدید برای ITR موجود در حال حاضر می گوید CBDT

Form 26 ASفرم 26 عنوان اصلاح شده است برای این ارزیابی در سال است.

فرم 26AS درآمد مالیات اظهارنامه: هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) گفته است که از این ارزیابی در سال مالیات دهندگان را ببینید بهبود فرم 26 به عنوان آن را در برخی از جزئیات بیشتر در مالیات معاملات مالی مشخص شده به عنوان بیانیه ای از معاملات مالی (SFTs) در دسته بندی های مختلف خبرگزاری ANI گزارش شده است.

فرم 26AS: چه چیزی تغییر کرده است

قبلا فرم 26AS مربوط به ماهی تابه استفاده می شود به ارائه اطلاعات در مورد مالیات کسر در منبع و مالیات جمع آوری شده در مبدا علاوه بر این برخی از اطلاعات اضافی از جمله جزئیات دیگر مالیات پرداخت می شود و بازپرداخت و TDS به صورت پیش فرض: هیئت مرکزی از مالیات مستقیم (CBDT) (1/2)

اخبار مرتبط

اما تغییر فرم 26AS در حال حاضر بیانیه ای از معاملات مالی (SFTs) برای کمک به مالیات دهندگان یادآوری همه او عمده معاملات مالی به طوری که s/او آماده reckoner برای فعال کردن او/او را در حالی که پر کردن ITR این CBDT گفت.

(به روز شد)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>