سرمایه گذاری خود را دوباره 1 در طلا! دیجیتال سرمایه گذاری طلا در هند خطرات نجات می گرداند نمایش داده شد توضیح داد

digital gold investment in indiaمی دانم که چگونه به دیجیتال سرمایه گذاری طلا در هند. تصویر: PTI

دیجیتال سرمایه گذاری طلا در هند: طلا همیشه سبز است گزینه سرمایه گذاری است. آن است که به عنوان یک سرمایه گذاری امن برای زمان مانند حال حاضر که روز به روز اقتصاد زندگی بوده است مختل COVID-19 بیماری همه گیر. اما وقتی که می آید به روند ساخت طلا سرمایه گذاری بسیاری از مردم هنوز هم تعجب که آیا به سرمایه گذاری در طلا دیجیتال و یا فیزیکی طلا. به خوبی آن را باور یا نه دیجیتال, سرمایه گذاری در طلا به دست آورده به زمین به سرعت و به احتمال زیاد این روند طولانی است. طلا دیجیتال تعریف هندی فلزات گرانبها و صنعت با ساخت سرمایه گذاری بیشتر در دسترس مسئول و قابل اعتماد طلا در هند. نه بسیاری از آنها از این واقعیت آگاه است که در حال حاضر شما می توانید سرمایه گذاری به عنوان کمی به عنوان re 1.

دیجیتال طلا را گفته است شفافیت و حکومتداری خوب در خرید و فروش طلا. برای پیدا کردن پاسخ مربوط به چندین سوال آهن آنلاین به صحبت MMTC – PAMP ارائه می دهد که مصرف کننده دسترسی به خرید/فروش/بازخرید/انتقال خلوص 999.9 گواهی طلا برای به عنوان کم به عنوان 1 Re زمان در زنده قیمت مربوط به نرخ بین المللی.

اخبار مرتبط

MMTC-PAMP تنها LBMA (لندن انجمن) معتبر طلا پالایشگاه در هند. در اینجا چیزی است که آنها گفت:

س: چگونه و از کجا می توانم سرمایه گذاری حتی دوباره 1 در طلا ؟

یک: MMTC-PAMP ارائه می دهد یکی از اولین طلا حساب است که می تواند دسترسی دیجیتالی. یک مشتری می تواند لذت بردن از لوکس به خرید/فروش/بازخرید/انتقال خلوص 999.9 گواهی طلا برای به عنوان کم به عنوان 1 Re زمان در زنده قیمت مربوط به نرخ بین المللی یکنواخت در سراسر هند که در دسترس 24*7 365 روز در سال است.

MMTC-PAMP به مشتریان می دهد گزینه ای را برای خرید و جمع آوری طلا در مقادیر کوچک و درخواست برای تحویل فیزیکی بعد. این سرویس در دسترس است بر روی سیستم عامل های دیجیتال مانند Paytm, گوگل, پرداخت, Fisdom همراه با موسسات مالی مانند Motilal Oswal و HDFC bank امنیت

س: چه هستند خطرات دیجیتال در طلا سرمایه گذاری کنم ؟

یک: MMTC-PAMP دیجیتال طلا در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از امن ترین راه های خرید طلا, هر گرم طلا دیجیتال خریداری MMTC-PAMP فروشگاه معادل کیفیت و کمیت فیزیکی طلا در خزانه. طلا خریداری شده توسط مشتریان را نگه داشته است در بالا و طاق های امنیتی و به طور کامل بیمه برای هر احتمال با “IDBI امانتداری Services Limited” (ITSL) به عنوان متولی امنیت.”

هیچ تغییر در کمیت فیزیکی طلا زمانی که شما خرید و یا فروش طلا ارائه شفافیت و دادن کنترل کامل بیش از این سرمایه گذاری به مشتری.

Q. آیا بازده دیجیتال طلا سرمایه گذاری تضمین شده است ؟ اگر بله, پس از آن چگونه است ؟

الف: بازده طلا دیجیتال تا حد زیادی وابسته به شرایط بین المللی بازار طلا در حال حاضر رای آنها تعیین و مقدار پول دیجیتال طلا خریداری شده توسط یک فرد. به عنوان تقاضا و قیمت برای فلز زرد را افزایش می دهد به طور پیوسته یک مشتری که سرمایه گذاری یک مقدار مشخصی امروز ممکن است به دست آوردن سرمایه گذاری خود را فردا بر اساس اندازه از سرمایه گذاری خود را و میزان افزایش قیمت.

س: چگونه می توانم از گرو در اوردن دیجیتال طلا ؟ می توانم آن 24×7?

یک: مشتریان می توانید از گرو در اوردن طلا دیجیتال از طریق پلت فرم که در آن از آنها خریداری طلا. آنها می توانید محل سفارش برای تحویل با ساخت پرداخت برای ساخت و تحویل اتهامات و این مرکز در دسترس است 24*7.

س: آیا MMTC-PAMP فروش دیجیتال طلا ؟ آنچه که فرایند خرید ؟

یک: MMTC-PAMP یکی از اولین شرکت های هندی برای معرفی مفهوم عملا خرید/ سرمایه گذاری طلا به مشتریان. به منظور خرید/سرمایه گذاری در طلا دیجیتال یک مشتری نیاز به fin-tech, دروازه پرداخت, برنامه های کاربردی مانند Paytm و گوگل پرداخت. آنها همچنین می توانید دسترسی دیجیتال طلا از طریق Motilal Oswal و HDFC امنیتی موبایل, نرم افزار, وب سایت, و غیره.

یک محدودیت وجود دارد از INR 1.99 بوردو هر روز در غیاب پان کارت اگر مشتری فراهم می کند تابه کارت و سپس آنها می توانند فراتر از این حد نیز هست. غیر از افراد نمی خرید از پلت فرم به عنوان در حال حاضر ما در حال فعال کردن این سرویس نیز هست.

س: چگونه می توانم مطمئن باشید کیفیت در حالی که خرید طلا دیجیتال از MMTC-PAMP و یا سیستم عامل های دیگر?

یک: MMTC-PAMP تنها LBMA (لندن انجمن) معتبر طلا پالایشگاه در هند ارائه باطن زیرساخت های متولی و خدمات فن آوری و شکاف شریک سیستم عامل ارائه رابط کاربر.

Q: آیا من می توانم از گرو در اوردن طلا دیجیتال در شکل فیزیکی و یا نقدی ،

یک: MMTC-PAMP ارائه می دهد انعطاف پذیری لازم برای از گرو در اوردن فروش و یا حتی انتقال دیجیتال طلا. مشتریان می توانید از گرو در اوردن انباشته طلا در قالب سکه های طلا و میله های زندان است. مشتریان همچنین می توانید فروش طلا خود را به MMTC-PAMP از طریق پلت فرم در نرخ نمایش داده می شود. پول می شود اعتبار به حساب بانکی فورا در اطلاعات ارائه شده توسط مشتری. ما همچنین ارائه یک گزینه برای انتقال آن مشتریان می توانند انتقال/هدیه طلا تعادل به هر گونه دیگر انتخاب حساب طلا در پلت فرم.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>