نگاه به زنان به درایو بهبود اقتصاد جهانی از همه گیر: ملیندا گیتس

بهبود سیاست ها و استراتژی است که تمرکز بر زنان – و نه به حداقل رساندن و یا آنها را نادیده می گیرند – را به اثبات ترین, موفق ترین روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس در مصاحبه ای گفت: در این هفته.

“آنها در حال رفتن به موتورهای بازیابی و ما در ساخت و بازگشت سریع تر و بهتر” گیتس گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

“در غیر این صورت آن را به یک بسیار طولانی و آهسته بازیابی در کشور در سراسر جهان است.”

دروازه صحبت می کرد پس از انتشار این هفته از نظر قطعه او نوشت: در امور خارجی مجله که در آن او مشخص شده در سیاست های پیشنهادی متمرکز بر زنان است.

او گفت: آن را حیاتی برای سیاستگذاران برای اطمینان از اورژانس کمک های نقدی طرح های رسیدن به زنانی که نمی باید یک شماره مالیاتی یا رسمی هویت اسناد و مدارک.

برنامه های محرک اقتصادی باید به گونهای طراحی شامل کوچکترین کسب و کار که اغلب اجرا شده توسط زنان, او نوشت.

“شما باید برای به دست آوردن پول در دست زنان… دلیل معقول تصمیم گیری آنها گفت:” گیتس که co-صندلی پایه با شوهرش میلیاردر شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت.

در ایالات متحده زنان را از دست داده اند شغل بیشتر از مردان در همه گیر حسابداری برای بیش از نیمی از مشاغل از دست داده و از ماه فوریه با توجه به کار تجزیه و تحلیل داده ها توسط زنان ملی مرکز قانون ایالات متحده حقوق زنان, غیر انتفاعی.

برخی از 60 درصد از سود کار خود را در ماه ژوئن رفت و به زنانی که neverthessless نشان داد نرخ بیکاری 11.2 درصد در مقایسه با 10.2% در میان مردان آن را گفت.

زنان نیز شده است با قرار دادن در زمان بیشتری را در مزد نیروی کار در منزل با کارهای خانه کودک, مراقبت از تحصیل در خانه و مراقبت از سالمندان و اعضای خانواده.

تحقیقات اخیر توسط گروه مشاوره بوستون دریافتند زنان با کودکان در حال حاضر صرف به طور متوسط 65 ساعت در هفته بدون مزد کارهای تقریبا یک سوم بیشتر از پدران است.

“زن در حال shouldering بار COVID-19 بیش از هر کس دیگری و آنها هستند که می تواند به ما کمک کند از این وضعیت به عنوان ما در ساخت پشت” دروازه گفت.

“این زنان که به ما کمک خواهد کرد با بهبود اقتصادی اگر ما چیز درست است.”

او اشاره کرد که کشورهایی مانند آلمان و نیوزیلند است که شانس خوبی در مبارزه با گسترش این رمان coronavirus را زنان رهبران.

“آنها فقط متفاوت با لنز دیافراگم جامعه” او گفت:.

“زنان را مجبور به پوشیدن بسیاری از کلاه برای مدت طولانی و حقه بازی به طوری که آنها می دانند که آنچه همه را برابر در جامعه است.”

بنیاد گیتس اخیرا درگیر در تلاش برای اطمینان از عادلانه تخصیص بالقوه COVID-19 در دسترس بودن واکسن به کشورهای در حال توسعه در صورت بی سابقه تقاضا است.

آن را نیز کار کرده است در پرداختن به نابرابری در مراقبت های بهداشتی و درمان بیماری های عفونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>