رکود Caribbeans آغاز شده است که در نوبه خود از قرن به نظر می رسد تغییر

این Caribbeans در حال بازی joie د vivre و اگر چه آنها شانس خوبی در کریکت را در کوتاه ترین فرمت آنها نمی تواند تکرار عملکرد در آزمون. (AP تصویر)

Jermaine بلک وود epitomised رشته جدید در غرب هند در طول مسابقه برنده 95 در دومین نوبت در آزمون برای اولین بار در برابر انگلستان در ساوتهمپتون. غرب هند زودتر فهرست را پژمرده از 27 به صورت سه تعقیب 200 برای پیروزی.

جهان کریکت شده است گریه برای تجدید حیات غرب هند کریکت. این Caribbeans در حال بازی joie د vivre و اگر چه آنها شانس خوبی در کریکت را در کوتاه ترین فرمت آنها نمی تواند تکرار عملکرد در آزمون. رکود غرب هند کریکت آغاز شده بود در نوبه خود از قرن. آنها به تدریج تضعیف به یک ترمینال کاهش است. اما همه چیز به نظر می رسد تغییر دیر است. سال گذشته آنها برنده اولین سری تست در برابر انگلستان در 10 سال. بود که در خانه خود پچ. در حال حاضر آنها آغاز شده و با پیروزی در سه سری تست در انگلستان است. امیدوارم آنها خواهد ساخت در حرکت است.

اخبار مرتبط

غرب هند’ پیروزی, اما, نبود, بزرگترین خبری که نورد از ساوتهمپتون. کریکت بازگشت به مراتب مهم تر است. در وسط یک بیماری همه گیر است که ویران بشریت انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) نشان شجاعت به میزبان دو سری تست — سری برابر غرب هند خواهد بود و پس از سه سری بازی در برابر پاکستان است. دولت بریتانیا محلی مقامات اداری و البته بانک مرکزی اروپا سزاوار دور از کف زدن برای آن است. این پیروزی روح انسان از طریق ورزش — انگلستان با موفقیت راه اندازی مجدد فوتبال نیز می باشد. مقدار زیادی از پول, برنامه ریزی و کار سخت داشته اند صرف شده برای ایجاد یک زیستی امن حباب. تا کنون خیلی خوب است.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا صرف میلیون ها پوند برای ایجاد زیستی امن حباب برای, بازیکنان, تیم, حمایت از کارکنان و هر کس دیگری درگیر با سری تست برای اطمینان از این بازی بازگشت پس از 117 روز. از متوسط به طور منظم چک به Covid گرد و خاک در محل هتل demarcating مناطق در سالن ترتیبات برای رسانه ها و ایجاد فضای اضافی برای حفظ اجتماعی فاصله – کریکت مقامات در انگلستان بزرگ انجام داده اند ، Jofra آرچر گناه می توانست همه چیز نابود شده. انگلستان سریع کاسه را شکست زیستی-امنیت پروتکل ها و در زمان یک مسیر انحرافی در سفر روز پس از آزمون برای اولین بار به بازدید از خانه خود. او همچنین ملاقات با یک دوست. سرمربی تیم مدیریت آمد به می دانم که مورد تایید نشده دیدار تنها در آستانه دومین آزمون در منچستر. کماندار نامگذاری شد در انگلستان 13-مرد تیم ملی برای تست. فقط تصور کنید اگر آرچر گناه آمده اند به تیم مدیریت توجه پس از شروع بازی. آزمون بود به نام خاموش. آینده از سری شده اند می تواند در معرض خطر است.

کمی تعجب پس از آن که بانک مرکزی اروپا تصمیم گرفته است برای اقدام انضباطی علیه کماندار. به عنوان بانک مرکزی اروپا مدیر اشلی جایلز گفت: آرچر را نقض می توانست یک “فاجعه” و هزینه های انگلیسی هیئت مدیره “ده ها میلیون پوند”.
“وجود دارد باید به عواقب هر عمل و وجود خواهد داشت (انضباطی) روند. این می توانست یک فاجعه” جایلز گفت. او در مورد اثر موج دار شدن نیز هست. غرب هند افسانه مایکل برگزاری بود و حتی بیشتر شدید در نقد خود را. “من هیچ همدردی در همه. من نمی فهمم چرا مردم نمی توانند فقط به انجام آنچه مورد نیاز است. صحبت کردن در مورد فداکاری; نلسون ماندلا صرف 27 سال در یک سلول کوچک و او هیچ مشکلی… که یک قربانی است” گفت: برگزاری Sky Sports.

فرضی در این زمینه اگر یک بازیکن ستاره باعث می شود یک کماندار-مانند گناه او کاهش یافته و از تیم و چهره انضباطی رسیدگی? این سوال را باید پرسید. هندی, ورزشی, جامعه, به طور دقیق, تمایل به قرار دادن stardust بالاتر سیستم. آن است که ارزش توجه داشته باشید که کریکت غرب هند (mobile backup) بیش از حد را ندارد هر گونه اقدام علیه سرمربی تیم فیل Simmons, زمانی که او تا به حال نقل مکان از حباب به حضور پدرش در مراسم تشییع جنازه قبل از شروع سری. سیمونز در زمان به دلیل اجازه همه حق است, اما آن را هنوز هم یک نقض.

بیشتر مربوطه سوال این است که آیا BCCI باید یک نشانه از به همتای انگلیسی خود و راه اندازی مجدد کریکت در هند در یک زیستی امن حباب. هند مدیره ثروتمندترین کریکت در جهان است. بنابراین پول نباید
یک مشکل.

اما واقعیتهای اجتماعی متفاوت در هند و انگلستان است. در یک کشور که در آن بسیاری از مردم خوشحال هستند به چشم پوشی از پایه Covid سلامت پروتکل با وجود درخواست های مکرر از دولت مرکزی و دولت — پوشیدن ماسک صورت حفظ اجتماعی فاصله و غیره. — ایجاد یک زیستی امن حباب است که احتمالا به خوبی نزدیک غیر ممکن است.

برگزاری مسابقات قبل از خالی غرفه های بیش از حد خواهد بود یک چالش حتی بدون فروش بلیط به طور کلی
عمومی. به عنوان یک دولت کریکت انجمن رسمی اشاره مدنی و دیگر مقامات اداری که ترتیبات لازم و اعطای اجازه به سازماندهی یک بازی کریکت انتظار/تقاضا تعریف می گذرد برای ‘نعمت’ افزایش یافته است. “حتی یک بازی در پشت درهای بسته می تواند به معنای 3000 تا 4000 نفر در
محل در این بخش از جهان” گفت: این مقام.

BCCI تا کنون نشان داده بلوغ با توجه به کریکت را راه اندازی مجدد در هند. آن را دارای اولویت بازیکن ایمنی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>