تایگر وودز مجروح چرخ باعث می شود برش در یادبود

“از آنجا که من در گرفتن بهتر و بهتر و بهتر” او گفت:.

زندگی روی حیله و تزویر است. جنگل, 44, دیگر فکر می کند بسیار از گذشت زمان.

“پیری است که سرگرم کننده نیست,” او گفت:. “در حال حاضر من فقط در تلاش برای نگه دارید.”

و قبل از طلوع آفتاب جمعه, جنگل از خواب بیدار شد خود را 8:17 صبح سه راهی زمان. مهره ها ذوب شده در جراحی بازسازی دوباره احساس خوب و او مشتاق به ساخت جامد خود را از دور باز پنج شنبه در یادبود مسابقات — اولین حضور خود را در تور PGA از اواسط فوریه.

ورود در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف با یک روشن از آفتاب را در پشت خود است که بازیگران درخشش در سراسر عمل محدوده جنگل شروع به گرم کردن با برخی از بی خیال نوسانات از یک گوه. اما در پیشرفت به نوسانات سریع تر با بیشتر استرس زا باشگاه او به خصوص جنگل چیزی را اشتباه رفت.

هدف او بوده است به شل کردن اما در وب سایت درهم از شکل استخوان و بافت اسکار عضلات و مفاصل است که در حال حاضر جنگل’ کمر مخالف نتیجه آشکار شد. او بیشتر احساس تنگ و حرکات خود را رشد بیشتر محدود شده است.

جنگل خواسته شده بود جمعه در صورتی که نوع دو مقطع اتفاق افتاده است اغلب.

“آن” او جواب داد.

یک سوال پیگیری: “بنابراین شما می دانید دقیقا چه شما در حال رفتن به باید هر روز؟”

جنگل لبخند زد گسترده و فرمود: “آن را به اتفاق می افتد بار بیش از نه.”

تا پایان روز جمعه دور دوم جنگل کمرویی راه می رفت خاموش گلف با صرف 18 سوراخ wincing, کردن, لنگش و از بالا با فشار دادن دست خود را در برابر خود را به عقب پایین تر. با یک دور از 76 که در سمت چپ او 3-بیش-par برای این مسابقات به نظر می رسد که بسیار پیش بینی بازگشت از جنگل بود و تنها به دو روز گذشته. اما گلف می تواند به عنوان بی ثبات به عنوان یک بد بازگشت. میزبان گلف بازان تلاش یکشنبه — Bryson DeChambeau ساخته شده quintuple-دیو 10 بر روی یک چاله و جنگل جان سالم به در دو روز قطع در این زمینه توسط یک سکته مغزی.

جنگل به پایان رسید جمعه 12 سکته مغزی پشت دور دوم رهبران تونی Finau و رایان پالمر و به سختی در کشاکش. اما به عنوان جنگل گفت ساعت قبل از خط برش تاسیس شد: “من می خواهم این فرصت را به بازی فردا.”

این یک شجاع پس از اعلام ناراحتی جنگل تا به حال به وضوح تحمل کرده است.

در طول نیمه دوم از خود دور جنگل به سختی backswing کامل در سه عکس با یک راننده و یا 3-چوب و هنگامی که در تلاش برای از بند باز کردن خود را به طور معمول قدرتمند ضربه تند وشدید زدن در توپ او قادر به نگه داشتن باشگاه با هر دو دست.

با دست راست خود را آینده باشگاه گرفتن او بارها و بارها ضربه ضعیف تر عکس که پژمرده به سمت راست. در نهایت او به نظر می رسید برای شروع با هدف به چپ را جبران کند.

“این یک بیت از مبارزه,” او گفت: “من خیلی مسن تر در حال حاضر خیلی چیزها تغییر و تکامل آنها. شما سعی می کنید به آن را به عنوان بهترین شما می توانید و از طریق آن دریافت کنید.”

جنگل’ بازی شریک Rory McIlroy دیدم چه اتفاقی می افتد.

“آره, شما می توانید مرتب کردن بر اساس بگویید که ما به نوبه خود ضربه او یک زن و شوهر چوب fairway عکس کردن سه راهی است که او به نوعی ترک” گفت: McIlroy های شماره 1 رتبه گلف باز در تور. “او کاملا در حال حرکت نیز هست.”

در آن حفره به وجود آمده پس از نوسان صحنه که عود جنگل برای: با pained بیان او را به تماشای یک سر توپ را روی گوه شات زمین در عمیق, خشن, سپس آه و آرام زیر لب سخن گفتن چیزی به خود تحت نفس خود را.

McIlroy خواسته بود اگر جنگل گفت: هر چیزی در مورد بازگشت خود را نگران او.

“نه واقعا منظورم شما می توانید بگویید او ممکن است یک بیت از یک ادا و اصول پس از یک شات” McIlroy گفت. او ادامه داد: “او هرگز یکی به بهانه درست است ؟ او را هرگز به انجام این کار است.”

در پایان جنگل به خود فرصتی برای ایجاد برش توسط پیدا کردن راه حل به شلیک 2-زیر پر خود را نهایی سه سوراخ. در همتراز 5 هفتم سوراخ — 16 خود سوراخ روز به خاطر او خود را آغاز کرد دور در 10 توپ را روی گوه — جنگل’ دیدنی بازیابی از یک greenside پناهگاه سمت چپ 2-پا زدن توپ مرغک. او سپس غرق 20-پا زدن توپ مرغک در 209-حیاط par-3 هشتم سوراخ پس از مالکیت توپ را روی گوه شات به بالا سبز.

او 3-چوب خاموش نهم سه راهی بدستآمده یکی دیگر از رمیدن و یک شات خوب حق fairway. ایستاده بر توپ جنگل به عنوان یک معجزه در اطراف از طریق و یا بیش از یک خوشه از درخت در مسیر خود به سبز است. آن را وسوسه انگیز پس از انتخاب او ممکن است نیاز به یک سوم پی در پی مرغک به بازی این آخر هفته. جنگل به جای wedged به fairway و ضربه زدن به یکی دیگر از گوه به سبز است. آخرین سکته مغزی از روز 7-پا پر زدن توپ آن را به سوراخ افتاد.

با اینحال, آن گشت که به نظر می رسد مسئله. در آن زمان انتظار می رود خط قطع شد 2-بیش از پار.

جنگل بعدی که PGA Tour پیروزی خواهد بود 83 و تنظیم حرفه ای رکورد تور برنده را انتخاب کرد به یاد داشته باشید مثبت خود را به پایان برساند. او در مورد محبوب گلف اصطلاح به معنای توصیف ترین مداوم دنده گلف بازان است که شناخته شده به عنوان چرخ.

“هر کسی که دعوا تمام روز من فکر می کنم که این بچه ها که به طور معمول شده است چرخ” جنگل گفت. “بچه ها که هرگز نمی خواهم به bogeys.”

او پرسید که آیا او در نظر گرفته خود را به یکی.

“همیشه” او گفت:.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>