Zydus Cadila می شود USFDA اشاره به بازار generic سردرد تنشی قرص

The drug will be manufactured at Nesher Pharma's manufacturing facility at St. Louis in the US.این دارو تولید خواهد شد در نيشر داروسازی تسهیلات ساخت در سنت لوئیس در آمریکا. (تصویر نماینده)

مبارزه با مواد مخدر شرکت Zydus Cadila در روز شنبه گفت: این دریافت تایید نهایی از تنظیم بهداشتی آمریکا به بازار generic Butalbital استامینوفن و کافئین ترکیب قرص برای درمان علائم سردرد تنشی است.

این شرکت با دریافت تایید نهایی از سوی ایالات متحده غذا و دارو (USFDA) به بازار Butalbital استامینوفن و قرص کافئین در قوت دارو با دوز 50mg/325mg/40 میلی گرم Zydus Cadila در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

این دارو تولید خواهد شد در نيشر داروسازی تسهیلات ساخت در سنت لوئیس در آمریکا به آن اضافه شده است.

این ترکیب داروهای مورد استفاده برای درمان علائم پیچیده تنش (یا انقباض عضله) سردرد Zydus Cadila گفت.

این گروه در حال حاضر 294 مصوبات و ثبت بیش از 390 به صورت مختصر داروی جدید برنامه های کاربردی (ANDAs) پس از شروع از تشکیل پرونده مراحل آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>