به عنوان بحران های فراوان تهمت veers به انحراف خطرناک

هرگز از ذهن است که بدون رئیس جمهور است که قدرت که زمان انتخابات فدرال ثابت شده است از قرن 19 و اساسی مجموعه غیر منقول تاریخ انقضا بر روی رئیس جمهور. با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن را تحقیر برای محدودیت های قانونی در دفتر خود و خود را بارها ابراز تحسین خارجی دیکتاتورها آن را به سختی به نظر می رسید دور از ذهن به تصور او حداقل تلاش gambit.

اما هنگامی که لحظه ای آمد پنج شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد برای اولین بار است که انتخابات می تواند به تاخیر افتاد و پیشنهاد خود را به نظر می رسد به عنوان ناتوان به عنوان آن قابل پیش بینی بود — کمتر از یک خیره کننده ادعای اقتدار خود را از دیگری زاری که خود را در چشم انداز سیاسی را کم رنگ در میان جهانی بهداشت عمومی بحران.

دور از قدرتمند تهمت است به تازگی تبدیل به یک هکلر در دولت خود را ترویج پزشکی تئوری های توطئه در رسانه های اجتماعی بازی هیچ نقش سازنده در هر دو مدیریت coronavirus همه گیر و یا مذاکره اقتصادی طرح نجات در کنگره و شکایت بی وقفه در مورد بی عدالتی از آن همه است.

“این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی از انتخابات ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به تقلب. “تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

مغلوب ساختن پیشی جستن است با حمله به مشروعیت انتخابات آمریکا قبل از, از جمله یکی در سال 2016 ساخته شده است که او رئیس جمهور است. حتی پس از برنده شدن در کالج انتخاباتی آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن تردید در آرای مردمی و فرض baselessly که هیلاری کلینتون قابل توجهی منجر شود که در متریک بوده و آلوده غیر قانونی رای گیری.

با آن به عنوان سابقه وجود دارد بوده است هرگز خیلی شک — قطعا در میان مخالفان خود — که مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف انتخابات اگر آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد او خواهد آن را از دست بدهند. در حالی که تهمت نمی کند و باید از این قدرت برای تغییر تاریخ انتخابات کافی وجود دارد نگرانی در میان دموکرات ها که خود انتصاب در واشنگتن و یا متحدان خود را در دولت می تواند در مقیاس بزرگ تلاش برای دندان قروچه کردن روند رای گیری.

صدای جیر جیر خود را در مورد به تأخیر انداختن انتخابات قرار داده و خود pitying علامت تعجب در یک مرحله از ریاست جمهوری خود تعریف شده نه با ظالم تجمع قدرت اجرایی اما با نزدیک به کل کناره گیری از ریاست جمهوری رهبری در هر جبهه ملی اضطراری است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن شناور این ایده در قالب یک سوال مدت کوتاهی پس از گزارش وزارت بازرگانی است که ما اقتصادی خروجی قرارداد سه ماهه گذشته در سریع ترین میزان در تاریخ ثبت شده است.

در مواجهه با این نوع از اقتصادی خرابه هر دیگر رئیس جمهور خواهد بود شانه عمیق در روند آماده خود را بالا lieutenants و رهبران کنگره به شکل یک قوی دولت پاسخ. به جای تهمت شده است غایب این هفته از اقتصادی-امداد مذاکرات حتی به عنوان یک مهم بیکاری آماده است به پایان می رسد و رئیس فدرال رزرو جروم پاول علنا هشدار داد که این کشور را بازیابی عقب مانده است.

و هر رئیس جمهور در مواجهه با یک بدخیم شیوع ویروسی بزرگ در سراسر مناطق کشور خواهد بود حداقل تلاش برای ارائه روشن و سازگار پیام در مورد امنیت عمومی. به جای تهمت است ادامه داد: ترویج مواد مخدر از وجود اثر هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل درمان معجزه و تقاضا است که مدارس و کسب و کار بازگشایی سرعت — حتی به عنوان او همچنین ادعا کرد که ممکن است آن را غیر ممکن برای برگزاری سالم انتخابات است.

William F. جوش, فرماندار سابق ماساچوست که نصب شده تا حد زیادی نمادین چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در این سال روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور توییت شد نشانه آن است که برگ برنده دست پاچه شد و unmoored. اگر چه جوش معتقد است, سال است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دیکتاتوری انگیزه های او روز پنجشنبه گفت که در انتخابات-تاخیر ایده “نه یک تهدید مشروع.”

“بسیاری از مرده و اقتصاد در سقوط آزاد — و چه واکنش ؟ تاخیر انتخابات” جوش گفت. “این نشانه ای از یک ذهن است که با داشتن مقدار زیادی از مشکل آمدن به شرایط با واقعیت است.” با توجه به شدید طبیعت از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد وجود دارد یک فرد آشنایی به پاسخ آن را به دست آورد از رهبران سیاسی در هر دو طرف. هیچ تماس فوری به سنگر یا تمدید فشار از دموکرات ها برای ریاست جمهوری استیضاح. رهبران اپوزیسیون ابراز خشم اما بیشترین توافق در عمومی و خصوصی که مغلوب ساختن پیشی جستن فوران باید درمان شود به عنوان یک تماس پریشانی و نه از یک بیانیه خود حاکم نیت.

مجلس Nancy Pelosi, قدرتمند ترین دموکرات در دولت در پاسخ به تهمت است tweet به سادگی با ارسال در توییتر زبان از قانون اساسی بیان کرد که کنگره نیست, رئیس جمهور, مجموعه تاریخ ملی انتخابات است. تشکر. Zoe Lofgren D-کالیفرنیا که صندلی های این کنگره است که نظارت بر انتخابات پیشنهاد در هیچ شرایط نامشخص که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر بود نشانه دیگری از عدم توانایی خود را به استاد coronavirus.

“تنها کنگره می تواند تغییر تاریخ انتخابات ما” Lofgren گفت: “و تحت هیچ شرایطی از نظر ما انجام این کار به جای رئیس جمهور را بی منطق و اتفاقی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و یا دادن اعتبار به دروغ و اطلاعات غلط او گسترش می یابد با توجه به شیوه ای که در آن آمریکایی ها می توانند با خیال راحت و ایمن صندوق های رأی رفتند.”

جمهوری خواهان که به طور معمول پاسخ به رئیس جمهور با ترکیبی از فرار یا هیچ نظر بودند نسبتا مستقیم در رد تهمت پیشنهاد — اگر چه هیچ عجله به یک پروفایل در شجاعت در برابر غرش خارج از کنترل ریاست جمهوری است. حزب قدرتمند ترین رهبران کنگره بلافاصله به ضرب گلوله ایده حرکت انتخابات هر چند تعدادی از نمایندگان مجلس ducked این موضوع به طور کامل در هنگام مواجه با خبرنگاران.

“اشتباه نکنید: این انتخابات اتفاق خواهد افتاد در نیوهمپشایر در نوامبر 3rd. پایان داستان” رژیم صهیونیستی. کریس Sununu از نیوهمشایر یک جمهوری خواه است که برای انتخاب مجدد گفت: در توییتر.

President Donald Trump boards Air Force One at Joint Base Andrews in Maryland for a trip to Texas on Wednesday, July 29, 2020. Trump suggested in a tweet on Thursday morning that November's general election be delayed

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخته یک نیروی هوایی در پایگاه مشترک اندروز در مریلند برای سفر به تگزاس در چهار شنبه 29 جولای سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در یک صدای جیر جیر در صبح روز پنجشنبه که ماه نوامبر انتخابات پارلمانی به تعویق افتاد “تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای می دهند.” (داگ میلز/نیویورک تایمز)

سناتور. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در مصاحبه با WNKY تلویزیون در کنتاکی.

“هرگز در تاریخ این کشور از طریق جنگ افسردگی و جنگ داخلی را که ما تا کنون نداشته فدرال برنامه ریزی انتخابات در زمان ما پیدا کردن یک راه برای انجام این کار دوباره این Nov. 3,” مک کانل گفت. “ما در مقابله با هر وضعیت است و باید انتخابات در نوامبر. 3 در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده.”

تشکر. کوین مک کارتی خانه رهبر اقلیت و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سرسخت در کنگره تکرار آن موقعیت و گفت: “ما باید به پیش بروید.”

دیگران بیشتر مبهم زیر به خوبی پوشیده جمهوری خواه راهکار برای اجتناب از درگیری مستقیم با رئیس جمهور خود وایلدر اظهارات. وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواست در مجلس سنا از شنیدن اینکه او بر این باور بود که قانونی برای یک رئیس جمهور برای به تاخیر انداختن انتخابات گفت که او “قصد ندارم وارد یک حکم قانونی که در پرواز امروز صبح.” خواهد بود که یک ارزیابی او گفت: برای وزارت دادگستری.

حتی تهمت انتخاباتی کاهش یافته است به نوبه خود صدای جیر جیر خود را به یک پاره جای بازی کردن این مفهوم است که آن را ممکن است یک سیاست نسخه. هوگان Gidley سخنگوی کمپین گفت: تهمت بود “فقط بالا بردن سوال در مورد هرج و مرج دموکرات ها ایجاد کرده اند با اصرار خود در تمامی پست الکترونیکی-در رای گیری” — یک بدیهی است که تفسیر نادرست از رئیس جمهور توییت یکی که حداقل رسانده گرانش چه تهمت گفته بود.

زمان مغلوب ساختن پیشی جستن جیر آنجا که محتوای برجسته حدی که او را تبدیل به یک صدای بلند اما جدا رقم در دولت و در زندگی عمومی کشور است. در علاوه بر این به دلیل عدم تدبیر و معتبر ملی در پاسخ به کروناویروس همه گیر او شده بدون تلاش به بازی بازی های سنتی ریاست جمهوری نقش آرام کردن کشور در لحظات ترس و تسکین دهنده آن در لحظات غم و اندوه.

هرگز این بود که بیشتر آشکار از روز شنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن صبح را صرف ارسال ترکیبی از آتش زا و عابر پیاده توییتهایی در حالی که او سه فوری پیشینیان — باراک اوباما جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون — جمع آوری شده در آتلانتا برای تشییع جنازه جان لوئیس کنگره و حقوق مدنی قهرمان.

به عنوان عزاداران مونتاژ در کلیسای باپتیست گنگ تهمت به حال مسائل دیگر در ذهن او مانند فرضی تقلب در انتخابات و آن را به عنوان اتفاق افتاده است, مواد غذایی ایتالیایی.

“حمایت پاسیو پیتزا و فوق العاده آن صاحب پسر کالیگیوری در سنت جیمز لانگ آیلند (n. y.).” رئیس جمهور توییتی با اشاره به یک رستوران که گفت: او رو واکنش برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. “بزرگ پیتزا!!!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de