بمب گذاری, کشته شدن 18 در افغانستان در آستانه عید فطر آتش بس

Afghanistan, Afghanistan terror attack, Afghanistan Eid, Afghan ceasefire, Eid al-Adha, Taliban, Afghan Taliban, Afghan Taliban terror attack,Afghan Taliban bomb blast, Afghan bomb blast, Afghan Taliban car bomb, Afghanistan news, Zabihullah Mujahid, Pul-e-Alan, Logar, Shahpoor Ahmadzai, Afghan suicide bombing, Hasib Stanekkzai, US-Taliban agreement, Ashraf Ghani, Zalmay Khalilzad, Kabulیک امنیتی می ایستد گارد پس از یک حمله در کابل ، (حسن نیت ارائه میدهد: AP Photo/فایل)

حداقل 18 نفر از جمله نیروهای امنیتی افغان پرسنل کشته شدند در یک مظنون خودرو-بمب گذاری در شرق افغانستان در روز پنج شنبه ساعت قبل از سه روز آتش بس بود برای شروع در این کشور برای مسلمان جشنواره از عید قربان, مقامات گفت.

آتش بس اعلام شده توسط طالبان در یک زمان می آید خشونت افزایش یافته است در سراسر این کشور جنگ زده که آمریکا و میانجیگری در مذاکرات صلح بین گروه های شبه نظامی و یک دولت افغانستان موظف کمیته در انتظار تکمیل مبادله اسرا بین دو طرف است.

اخبار مرتبط

طالبان را تکذیب کرد مسئولیت بمب گذاری در یک بیانیه از سخنگوی Zabihullah مجاهد.

انفجار هدفمند نیروهای امنیتی افغان در کابل-e-آلن پایتخت از ولایت لوگر و قندهار نیز می ترسید با توجه به Shahpoor احمدزی سخنگوی والی هلمند.

وی افزود: معلوم نیست که آیا آن را یک ماشین و یا بمب گذاری انتحاری, اما نیروهای امنیتی تا به حال جمع آوری شده برای انجام وظیفه در این شهرستان به آماده شدن برای اقدامات امنیتی برای عید فطر که جشن خواهد در افغانستان در روز جمعه.

سر از استان شورای Hasib Stanekkzai گفت: فردا نیوز, این یک اتومبیل بمب گذاری و قرار دادن تلفات در 18 کشته و 22 زخمی شدند.

از آنجا که ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق در ماه فوریه 3,560 نیروهای امنیتی افغان پرسنل شده اند, کشته در حملات داعش, با توجه به رئیس جمهور اشرف غنی.

U. N. کمک ماموریت در افغانستان گفت: در گزارش این هفته که بیش از 1,280 افغانستان کشته شده اند در شش ماه اول سال به طور عمده به عنوان یک نتیجه از جنگ بین دولت افغانستان و نیروهای طالبان.

نماینده خاص امریکا برای افغانستان زلمای خلیل زاد در کابل روز چهارشنبه برای بحث در مورد نیاز به نگه داشتن خشونت توسط همه طرف پس از آتش بس و اتمام زندانی ارز, با توجه به بیانیه ای که توسط سفارت ایالات متحده در کابل ،

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de