بوتسوانا می گوید طبیعی سم می تواند در پشت بیش از 280 فیل مرگ و میر

Gaborone, جولای 30

آزمون مقدماتی برای توضیح دلیل برای صدها اسرار آمیز فیل مرگ و میر در بوتسوانا نقطه به طور طبیعی اتفاق می افتد سم به عنوان یک علت احتمالی ارشد حیات وحش رسمی به رویترز گفت.

آن را بسیار بعید است که یک بیماری عفونی شده بود و تکان دهنده مرگ و میر ناشی از حداقل 281 فیل اضافه شده سیریل Taolo اقدام مدیر بخش حیات وحش و پارک های ملی است.

مقامات تا به حال شده است در تلاش برای ایجاد علت مرگ بیش از دو ماه پس از اولین لاشه خال خال شد در اوکاوانگو تکدی منطقه است.

اولیه تحقیقات به نظر می رسد برای رد کردن علل شایع مانند شکار و سیاه زخم.

“ما دریافت کرده اند بیشتر نتایج آزمون از کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده و تا کنون نتایج نشان می دهد که آن را بسیار بعید است که علت می تواند عفونی بیماریزا,” Taolo گفت.

“اصلی ما توجه … است که در حال حاضر در حال بررسی گسترده تر عوامل محیطی مانند به طور طبیعی تولید سموم از باکتری ها هستند که در محیط زیست مانند آب بدن.”

دولت با ارسال نمونه به آزمایشگاه در بوتسوانا و آفریقای جنوبی و زیمبابوه و ایالات متحده برای آزمایش.

همانطور که از هفته گذشته آن را تا به حال دریافت نتایج از باکتری تشخیص و سم شناسی آزمون در بوتسوانا هيستوپاتولوژی آزمون در آفریقای جنوبی و باکتریایی تشخیص و هيستوپاتولوژی آزمون در زیمبابوه.

Taolo گفت: سم شناسی نتایج مورد انتظار از آفریقای جنوبی به زودی.

“این یک بازی از بین بردن, که در آن ما شروع به تست رایج ترین علل و سپس حرکت به کمتر رایج است. ما پس از آن باید به بررسی و اثبات این نتایج از تست های آزمایشگاهی. ما امیدوار به ارائه یک بتن بیشتر به روز رسانی فردا,” او گفت:.

فیل مرگ باید نگران برخی از اياد که از ترس مرگ و میر می تواند مارپیچی خارج از کنترل اگر یک علت نمی توان تاسیس شده به سرعت.

آفریقا کلی فیل جمعیت در حال کاهش است به دلیل شکار غیر قانونی اما بوتسوانا به تقریبا یک سوم از این قاره فیل دیده است اعداد رشد به حدود 130.000. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de