به اتهام رشوه خواری: دادگاه عالی دهلی نو شد, احضار, HP India, ما پدر و مادر

The HC asked the respondents to file their reply within four weeks to the allegations by whistleblower Manoj Grover, a former employee of HP India.HC از پاسخ دهندگان خواسته به فایل پاسخ خود را ظرف چهار هفته به اتهامات توسط خلاف کاران Manoj Grover یک کارمند سابق HP هند است.

دادگاه عالی دهلی نو در روز پنج شنبه با صدور احضاریه به فناوری اطلاعات عمده Hewlett Packard هند و فروش آن در کالیفرنیا پدر و مادر HP Inc اتهام غرقه شدن در “فاسد” و “شیوه های غیر اخلاقی” در رشوه دادن به مقامات دولتی امن پروژه ها و مناقصات.

عدالت V Kameswar رائو نیز با صدور احضاریه به خود ex-MD Sumeer چاندرا در حال حاضر کار به عنوان مدیر شرکت های اینتل. احضار نیز صادر شده است به رئیس HR افسر جهانی انطباق برنامه مدیر آسیا و اقیانوسیه ژاپن HR ER/HR انطباق میان دیگران.

اخبار مرتبط

HC از پاسخ دهندگان خواسته به فایل پاسخ خود را ظرف چهار هفته به اتهامات توسط خلاف کاران Manoj Grover یک کارمند سابق HP هند است. آن را نیز ارسال شده این موضوع برای بیشتر شنیدن در سپتامبر 21.

Grover در حالی که این ادعا غیر قانونی فسخ سرویس در ماه ژوئن از سال 2020 و آزار و اذیت توسط این شرکت متهم است که با پرداخت میلیون ها دلار ساخته شده بود به مقامات دولتی رشوه در. “HP هند بود و حتی به طور فعال تلاش برای نفوذ در این جایزه از پروژه های دولتی و مناقصات وجود دارد شایع تلاش های مدیران ارشد به تاثیر پروژه های مختلف مانند رجیستری ملی شهروندی در مورد عرضه HP جوهرها و قرارداد با وزارت دفاع ، شاکی هم شوکه شده بود به یاد بگیرند که از malpractices فاسد و collusive رفتار هماهنگ با HP هند در دولت الکترونیکی بازار (GeM) در تلاش برای رسیدن به یک وضعیت به موجب آن فقط HP مجاز شرکای کانال خواهد بود واجد شرایط برای نقل قول در مناقصه و مناقصه” استیفن گراور گفت: در آن درخواست ثبت از طریق طرفداران Tishampati سن و Riddhi Sancheti.

موسس ادعا که HP هند بود سیستماتیک درگیر فاسد و غیر اخلاقی و رویه ضد رقابتی است که در آن “مدیریت ارشد…می کنند همه کارکنان در داخل گفت: کسب و کار عمودی به رعایت. داشتن عمل به عنوان موسس و یکی را از جمله شایع شیوه برای آگاهی از رهبران ارشد HP هند و به افراد مرتبط در جهانی HP, شاکی شوکه شده بود بی باک تلافی که شاکی بود که موضوع را به طور کامل نقض جهانی HP سیاست.”

او همچنین ادعا شده که “او وادار به ورود به معاملات توسط مدیریت ارشد HP هند است.” استیفن پی خسارت به لحن تومان 40 کرور از HP.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de