چین می گوید ما سوخت و پرکن-جنگ سرد جدید با توجه به انتخابات ریاست جمهوری

لندن جولای 30

چین روز پنجشنبه متهم ایالات متحده تحریک یک جنگ سرد جدید به دلیل برخی از سیاستمداران جستجو برای یک قربانی برای تقویت حمایت جلوتر از ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناسایی چین به عنوان غرب را رقیب اصلی و متهم کرده است رئیس جمهور چین از استفاده بیش از تجارت و گفتن حقیقت بیش از این رمان شیوع کروناویروس که تهمت خواستار “چین طاعون”.

پرسید: اگر او را دیدم یک جنگ سرد جدید چین سفیر به لندن لیو Xiaoming گفت که ایالات متحده تا آغاز جنگ تجاری با چین و خواهد بود وجود دارد هیچ برنده از چنین رویکردی.

“این است که چین تبدیل شده است که قاطعانه. آن را در طرف دیگر اقیانوس آرام است که می خواهد برای شروع یک جنگ سرد جدید در چین است. بنابراین ما باید برای ایجاد یک پاسخ به” لیو به خبرنگاران گفت:.

“ما هیچ علاقه در هر جنگ سرد ما هیچ علاقه در هر جنگ است. همه ما دیده می شود آنچه که اتفاق می افتد در ایالات متحده است. آنها سعی در چین قربانی آنها می خواهند به سرزنش چین برای مشکلات خود,” او گفت:. “همه ما می دانیم این است که یک انتخابات سال است.”

فرستاده ذکر نکرده تهمت یا دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن با نام اما او گفت: برخی از سیاستمداران ایالات متحده انجام شد و گفت: هر چیزی را انتخاب کنید.

“آنها می خواهند به انجام هر کاری از جمله درمان چین به عنوان یک دشمن” لیو گفت. “احتمالا آنها فکر می کنم آنها نیاز به یک دشمن آنها فکر می کنم آنها می خواهند یک جنگ سرد اما ما هیچ علاقه ای به ما گفتن امریکا و چین است و نه دشمن خود را چین است که خود را دوست و شریک زندگی خود را.”

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در اوایل این ماه که ایالات متحده می خواستم برای ساخت یک ائتلاف جهانی برای مقابله با چین به عنوان او را متهم پکن از بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر به منافع خود.

پس از نخست وزیر بوریس جانسون سیلی ممنوعیت Huawei مشارکت در 5G شبکه های لیو با صراحت هشدار داده که بریتانیا تا به حال هیچ آینده اگر آن سعی در جدا از دولت کمونیستی.

“این سخت است تصور کنید یک جهانی بریتانیا’ که دور می زند و یا مانع چین جدا از چین به معنی جدا از فرصت های جدا از رشد و افتراق از آینده” لیو گفت.

او در لندن گفت: تا به حال مسموم روابط با دخالت در آن مستعمره سابق هنگ کنگ و هشدار داد که بریتانیا خواهد “پرداخت قیمت” اگر می خواست آن را برای درمان چین را به عنوان دشمن دولت است. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de