COVID-19: انگلستان سوابق عظیم سنبله در حد مرگ

در پایان ممکن است تجمعی مرگ و مير در انگلستان بود 7.55 درصد بالاتر از میانگین پنج ساله است.

یک تحلیل نشان می دهد انگلیس تا به حال بالاترین سطح بیش از حد مرگ و میر در میان بیش از 20 کشور اروپایی در طول coronavirus بیماری همه گیر. بریتانیا دفتر آمار ملی انگلیس می گوید وجود داشته است 53,000 بیشتر مرگ و میر در انگلستان از پنج سال به طور متوسط. کلی ملی و میر در سال از طریق جولای 17 غرفه در 362,229.

در پایان ممکن است تجمعی مرگ و مير در انگلستان بود 7.55 درصد بالاتر از میانگین پنج ساله است. اسپانیا دوم شد و با 6.65 درصد مرگ و میر بیشتر از حد معمول. انگلستان آمار می گوید بریتانیا سیل گسترده تر شیوع از بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی که در آن ویروس بیشتر بود موضعی.

اخبار مرتبط

آن را می گوید در هر منطقه از انگلستان تا به حال بالاتر از میانگین مرگ و میر در اوج شیوع بیماری در ماه آوریل است. بریتانیا تایید مرگ و میر از coronavirus می ایستد در کمتر 46,000. آن را در جایگاه سوم در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de