COVID-19 مخازن اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه دوم, چشم انداز لرزان

تولید ناخالص داخلی سقوط در یک 32.9% annualised نرخ سه ماهه گذشته عمیق ترین کاهش در خروجی از آنجا که دولت شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1947 وزارت بازرگانی گفت: در روز پنج شنبه. کاهش در تولید ناخالص داخلی بیش از سه گانه قبلی تمام زمان کاهش 10 ٪ در سه ماهه دوم سال 1958. اقتصاد قرارداد در یک 5.0% سرعت در سه ماهه اول.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود تولید ناخالص داخلی غوطه وری در یک 34.1 درصد در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

بخش عمده ای از تاریخی جست و خیز در تولید ناخالص داخلی رخ داده است در ماه آوریل زمانی که فعالیت تقریبا زمین به توقف ناگهانی بعد از رستوران ها و کارخانه ها در میان دیگران بودند توقیف در اواسط ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

هر چند فعالیت را برداشت شروع در حرکت آهسته در میان یک تجدید حیات در موارد جدید این بیماری به خصوص در پرجمعیت جنوب و غرب مناطق که در آن مقامات در سخت-آمار مناطق در حال بسته شدن کسب و کار دوباره و یا توقف reopenings. که خو امید تیز جهش رشد در سه ماهه سوم.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول روز چهارشنبه اذعان کرد که رکود در فعالیت است. بانک مرکزی ایالات متحده نگهداری می شود نرخ بهره نزدیک به صفر و متعهد به ادامه پمپاژ پول به اقتصاد است.

“پایین افتاد از اقتصاد در سه ماهه دوم گفت:” آواز برنده Sohn, یک سرمایه گذاری و استاد اقتصاد در Loyola Marymount University در لس آنجلس. “چشم انداز بسیار خوب است. آمریکایی ها به رفتار خوب از لحاظ اجتماعی فاصله عفونت نرخ غیر قابل قبولی بالا است و این بدان معناست که رشد اقتصادی نمی تواند به دست آوردن هر گونه کشش.”

غوطه در تولید ناخالص داخلی و متزلزل بازیابی می تواند اعمال فشار بر کاخ سفید و کنگره برای توافق بر سر یک دوم بسته محرک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که نظر سنجی تعداد چهار به عنوان او در تلاش برای مدیریت همه گیر بحران اقتصادی و اعتراضات نژادی و بی عدالتی سه ماه قبل از نوامبر. 3 انتخابات گفت: او در هیچ عجله.

اقتصاددانان می گویند بدون تاریخی مالی بسته از نزدیک به 3 تریلیون اقتصادی رکود را عمیق تر شده است. بسته های ارائه شده شرکت های کمک به پرداخت دستمزد و به میلیون ها نفر از مردم آمریکا بیکار هفتگی $600 مکمل که منقضی می شود در روز شنبه. بسیاری از شرکت ها خسته شده اند وام خود را.

این هم آسمان موشک coronavirus عفونت نگه داشتن اخراج بالا. در یک گزارش جداگانه ای در روز پنج شنبه وزارت کار گفت: مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری بالغ 1.434 میلیون در هفته پایان جولای 25.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de