فروش مسکن بهتر خواهد بود در ماه جولای-سپتامبر: Sobha MD

Among our peers, we have one of the lowest debt at the size and scale as well as the available land bank.در میان همسالان ما ما یکی از بالاترین بدهی در اندازه و مقیاس و همچنین به عنوان در دسترس بانک زمین.

به عنوان توسعه دهندگان املاک و مستغلات به تدریج ظهور از این مستند در میان ترس از Covid-19 وضعیت تداوم بنگلور-بر اساس Sobha انتظار فروش مسکن بهتر در ماه جولای-سپتامبر. نایب رئیس و مدیر عامل JC شارما در مصاحبه با Rishi Ranjan کالا گفت: در حالی که بنگالور رشد داستان دست نخورده است و حساب برای سهم عمده ای از Sobha مسکن فروش این شرکت خواهد شد گسترش به حیدرآباد و تریواندروم در یک سال. ویرایش گزیده ای:

چگونه Sobha مدیریت عملیات در طی آوریل تا ژوئن ؟

اخبار مرتبط

زمانی که مستند آغاز شد و ما فهمیدیم که مشکل این است که بسیار عمیق تر و جدی است. بنابراین ما برنامه ریزی برای بدترین. تمرکز ما در چگونه برای ادامه فروش. ما سخت کار می کرد در سوالات ما رو. ما سابقه نیز برگزار شد و ما در جا خوب است. حتی ما قادر به فروش تعدادی از آپارتمان. مثلا ما مشغول به کار در ساده فرایندهای با, بانک, HFCs, وام تایید و یا چگونه برای به دست آوردن توافقنامه امضا کردند. ممکن است به بعد به عنوان مستند کاسته آن کمک به ما در سازماندهی مبارزات و بازاریابی ما تیم شد تهاجمی تر. ژوئن معلوم بود تقریبا عادی در ماه و در ماه آوریل تا ژوئن ما با سنجش زمان `488 کرور فروش جدید.

چگونه می توانم به شما فروش شتاب در Q2FY21?

فروش بهتر خواهد بود در Q2FY21 از در Q1. ذهنی ما در حال آماده به کار در این محیط. بنگالور تحت یک مستند که مانع مشتریان جنبش از نظر جسمی بازدید از ملک و از آن کمک 70 درصد به علاوه از فضای جدید است. اما همانطور که گفتم قبل از تیم ما بر روی آن هستند. تیر به نظر می رسد به یک ماه خوب (به جز مستند). اعتقاد به این است که Q2 خواهد بود بهتر از Q1FY21 مارس به عنوان یک شستشو و چیزهایی که فقط شروع به گرفتن عادی ممکن است به بعد.

آیا شما برنامه ریزی برای اجرای کسب و کار در این زمان نامشخص?

ما با تمرکز بر دو چیز است. اول در مورد چگونه به نگه داشتن ما فروش و شتاب رفتن. دیگری است که در نقدینگی. ما می دانستیم که این یک بار در زمانی که جریان های نقدی حیاتی هستند. کار ما در درون ما جریان های نقدی. Sobha نیز مشغول به کار بر روی جنبه های مانند هزینه ساخت و ساز, طرح بازاریابی, و غیره. ما موفق Q1FY21 در چنین راهی است که ما قادر به پایین آوردن بدهی های ما و که بیش از حد در 45 روز در دسترس کار می کنند.

بدهی های خود را از Rs 3,023 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 بالاتر است و در مقایسه با ماه مارس 2019 (Rs 2,434 کرور). آیا شما برنامه ای برای مهار آن ،

در میان همسالان ما ما یکی از بالاترین بدهی در اندازه و مقیاس و همچنین به عنوان در دسترس بانک زمین. اگر نه این بود که همه گیر ما شده اند که کار بر روی آوردن ما بدهی به تومان 2,400-2,500 کرور. اما به دنبال در محیط فعلی که در آن کار زنجیره تامین و ساخت و ساز یک موضوع ما نیاز به تسلیم برخی از چیزهایی. گسترده جهت است که در این سال بیش از حد ما را بدهی تحت کنترل نگه داشتن نقدینگی در عملیات ما و سودآور باقی می ماند. همچنین ما نگه داشتن فروش بیشتر برای به دست آوردن سهم در یک قرارداد بازار است.

شما نه تکیه بیش از حد در بنگلور به فشار فروش ؟

بنگلور است که هنوز هم دست نخورده. آن باقی خواهد ماند یکی از بهترین بازارهای املاک و مستغلات برای حداقل برای یک یا دو دهه به عنوان آن-موار نفوذ بزرگ است. آن بخش عمده ای از این تحول است. مکان هایی مانند Gurgaon حیدرآباد و چنای نیز در حال رشد در این بخش را رشد.

که شهرهای دیگر شما در حال برنامه ریزی برای وارد می کنید ؟

ما منحصر به فرد عقب یکپارچه سازی مدل کسب و کار. بنابراین ما می تواند تولید یک ساختمان در هر بخشی از هند است. ما باید تکمیل ساختمان برای مشتریان در سایر نقاط هند است. میل است که به آرامی و به طور پیوسته به دیگر شهرستانها. ما خواهد بود با ورود به حیدرآباد هسور و تریواندروم در آینده سه-چهار.

آیا دیدگاه های خود را در اصلاح قیمت مسکن ؟

توسعه دهندگان لازم نیست که پهنای باند را کاهش دهد و زنده بمانند اما آنها همچنین نیاز به جریان نقدی. در موضوع قیمت پایین آمدن من شک و تردید است. تا زمانی که و مگر اینکه هزینه مواد اولیه و زمین و سیمان و غیره پایین می آید. دیزل قیمت ها بالا رفته در آخر یک ماه و آن را به چند برابر تاثیر بر موارد. این است برای رفتن به آسان برای پایین آوردن هزینه ها در یک محیط است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de