مالیات بر درآمد بازگشت آخرین مهلت تشکیل پرونده برای FY2018-19 تمدید: در اینجا این است که چگونه به فایل های خود را ITR آنلاین

income tax, income tax return, How to file Income Tax Return (ITR) online, Here's how to file Income Tax Return (ITR) onlineمالیات دهندگان می توانند ثبت نام خود را به فایل آن را برمی گرداند با استفاده از تابه. پان به عنوان شناسه کاربری.

وزارت مالیه به تمدید چند بار مهلت برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد سال مالی 2018-19 در طی این بیماری همه گیر برای کمک به مالیات دهندگان که قادر به فایل ITR در این بحران است. این مهلت تمدید شد از 31 مارس سال 2020 به 30 ژوئن 2020 به تاریخ 31 ژوئیه و دوباره به ماه سپتامبر 31, 2020. دولت انجام داده است تا آنجا که حتی پس از مستند برداشته شده است مردم به دور از غلبه بر این بیماری همه گیر و همچنین بحران مالی آنها رو به رو شد. از این رو برای کمک به مالیات دهندگان دولت تمدید مهلت برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی درآمد برای 2018-19 مالی تا شهریور 31, 2020.

اگر شما در میان کسانی که هنوز خود را به فایل ITR برای سال مالی 2018-19 شما می توانید فایل آن را به صورت آنلاین در راحتی از خانه خود را. آنلاین پر کردن قالب از ITR شناخته شده است به عنوان e-پر کردن است که یک راه مناسب برای فایل اظهارنامه مالیات بر درآمد. به فایل های خود را ITR حاضر وجود دارد دو راه برای انجام این کار است. نگه داشتن در ذهن به بررسی متقابل اطلاعات خود را به درستی به عنوان ITR 1 است که در حال حاضر از قبل پر شده.

اخبار مرتبط

اولین راه برای فایل خود ITR آنلاین:

1. بازدید از مالیات بر درآمد بخش پورتال: incometaxindiaefiling.gov.در
2. ورود به سیستم فایل را برمی گرداند آنلاین. بعدی شما نیاز به ثبت نام خود را (اگر شما در حال حاضر یک کاربر ثبت نام شده)
3. مالیات دهندگان می توانند ثبت نام خود را به فایل آن را برمی گرداند با استفاده از تابه. پان به عنوان شناسه کاربری.
4. بعد از شما وارد و ثبت نام را انتخاب کنید و پر کردن اظهارنامه مالیاتی درآمد گزینه است.
5. بعدی را انتخاب کنید ارزیابی سال شما خواهد شد دوباره به کارگردانی به یک صفحه جدید. انتخاب, ارزیابی سال, از منوی کشویی را انتخاب کنید و سپس ارزیابی خود را سال همراه با ITR فرم شماره 1 و تشکیل پرونده از نوع اصلی و یا تجدید نظر بازگشت.
6. پس از آن در زیر ارسال mode کلیک کنید “تهیه و ارسال آنلاین’.
7. بعدی را انتخاب کنید قبل از اعتبار حساب بانکی. این حساب بانکی که دریافت آن را بازپرداخت اگر شما واجد شرایط برای هر.

یکی دیگر از راه به فایل اظهارنامه مالیاتی درآمد خود را آنلاین:

1. همان اول برو به این بخش پورتال و ورود به سیستم در.
2. تحت این فرایند, مالیات دهندگان را به خود دانلود اظهارنامه مالیات بر درآمد در فرم. در حالی که دانلود مطمئن شوید که آن را درست درآمد اظهارنامه مالیاتی فرم در فرمت اکسل.
3. پس از دانلود از پر کردن فرم خود را با جزئیات و اطلاعات است.
4. بررسی و تایید همه مربوط به مالیات جزئیات قبل از پر کردن ITR فرم. شما می توانید جست و خیز این مرحله اگر شما هر گونه بدهی مالیاتی.
5. سپس تولید یک فایل XML از فرم ها.
6. پس از آن e-پر کردن سایت برای ارسال فرم. ها تولید فایل XML و با کلیک بر روی ‘ارسال بازگشت’ گزینه.
7. شما خواهد شد و سپس با ارسال یک پیام تایید قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش خود را اعتبار تکمیل e-پر کردن – خود را تایید ITR تایید.
8. علاوه بر این اذعان فرم تولید شده می توان دریافت. اذعان فرم نیز از طریق پست به مالیات دهندگان ثبت نام ایمیل شناسه.
9. به e-بررسی بازده خود را, شما می توانید آن را از طریق حالت های مختلف مانند ثبت نام شماره موبایل, خالص, بانکداری Demat شماره حساب, بانک, خودپرداز, بانک, شماره حساب Aadhaar OTP و e-mail id.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de