Johnson & Johnson coronavirus واکسن محافظت از میمون ها, مطالعه می یابد

این شرکت به تازگی شروع یک کارآزمایی بالینی در اروپا و ایالات متحده به تست آن واکسن در افراد است. این یکی از بیش از 30 آزمایشات انسانی برای coronavirus واکسن در حال انجام در سراسر جهان است. اما تا زمانی که این آزمایشات کامل هستند — که احتمالا چند ماه طول بکشد — میمون داده ها ارائه می دهد بهترین سرنخ برای اینکه واکسن به کار خواهد کرد.

“این هفته خوب بوده است — در حال حاضر ما دو واکسن است که کار در میمون گفت:” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا بود که درگیر در مطالعات. “این خوب بود خوش بین برای تغییر است.”

اما او هشدار داد که نتایج جدید نباید مورد استفاده قرار گیرد به عجله در مقیاس بزرگ آزمایش در انسان است. “ما فقط می توانید کلید های میانبر,” او گفت:.

بر خلاف بسیاری از دیگر واکسن در حال توسعه است که ممکن است نیاز به دو تزریق جانسون و جانسون نامزد محافظ میمون ها تنها با یک دوز با توجه به مطالعه منتشر شده در پنج شنبه در طبیعت است.

“این بسیار سطح اطمینان از حفاظت ما شاهد” گفت: دکتر دن Barouch یک virologist در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون و همکاری نویسنده این مطالعه جدید.

مطالعه دو روز پس از یک مشابه منتشر شد واکسن آزمایش شده توسط مدرن و موسسه ملی بهداشت.

اما این دو واکسن در راه بسیار متفاوت کار.

این مدرن واکسن ارائه یک نوع از مواد ژنتیکی به نام “رسول RNA” را به سلول.

سلول ها با استفاده از واکسن RNA به تولید پروتئین موجود در سطح coronavirus به نام سنبله پروتئین است که پس از آن امیدوارم دهید یک پاسخ ایمنی است.

RNA-بر اساس واکسن در حال آزمایش برای تعدادی از بیماری ها اما هیچ کدام هنوز مجوز برای استفاده در مردم است.

در مدرن مطالعه محققان واکسن میمون ها آنها را با دادن دو عکس فاصله بیش از چهار هفته است. یک ماه بعد آنها آلوده حیوانات با کوروناویروس. در برخی از واکسن میمون ها محققان نمی تواند تشخیص این ویروس در بینی یا ریه ها. در دیگران این ویروس تکرار به آرامی قبل از ناپدید شدن.

مدرن شروع فاز 3 محاکمات از آن mRNA واکسن در روز دوشنبه به عنوان Pfizer است که آزمایش خود را بيان ژن واکسن.

جانسون و جانسون واکسن در مقابل, بر اساس یک ویروس به نام Ad26 که محققان را تغییر به طوری که آن را حمل coronavirus سنبله پروتئین ژن است. این Ad26 ویروس می تواند به سلول های انسانی, اما نمی تواند تکرار هنگامی که در داخل آنها. آن سلول میزبان و سپس با استفاده از سنبله ژن را coronavirus پروتئین است.

این ماه تنظیم کننده های اروپایی تایید Johnson & Johnson Ad26 واکسن ابولا. این نخستین بار بود که این نوع از ویروس به کمک ژن تحویل تصویب شد برای هر بیماری است.

در ماه مارس Barouch و همکارانش طراحی شده هفت گونه از یک Ad26 واکسن برای coronavirus. آنها ساخته شده تغییرات به سنبله ژن به ببینید که آیا آنها می تواند سلول ها را بیشتر نسخه هایی از ویروسی پروتئین است. آنها همچنین آزمایش گونه که سنبله پروتئین با ثبات تر که ممکن است سریع تر پاسخ ایمنی است.

بر اساس زودتر تحقیقات Barouch و همکارانش مشکوک که Ad26 واکسن خواهد بود بسیار قوی است. آنها تصمیم به اجرای آزمایش خود را با استفاده از فقط یک دوز برای دیدن اینکه آیا بود که به اندازه کافی به ایمنی.

پس از یک تزریق واکسن آنها منتظر شش هفته و سپس آلوده حیوانات با کوروناویروس. شش هفت واکسن انواع ارائه میمون جزئی حفاظت در برابر coronavirus معنی است که این ویروس تکرار تنها در سطوح پایین در حیوانات.

هفتمین نسخه ثابت کرد قوی تر از بقیه: پنج نفر از شش میمون است که دریافت آن را به حال هیچ قابل تشخیص ویروس ها در همه. ششم تا به حال تنها در سطوح پایین در آن بینی.

“این واقعیت که ما محافظت می تواند با یک شات تنها در مدل های حیوانی کاملا مثبت تعجب به ما گفت:” دکتر پل Stoffels افسر ارشد علمی از جانسون و جانسون.

این بهترین نمایشی واکسن است که جانسون و جانسون استفاده می شود در هفته گذشته برای شروع, آن, اولین انسان, ایمنی, محاکمه به اصطلاح فاز 1 آزمایش. اگر آن را می رود و این شرکت امیدوار است تا ماه سپتامبر وارد فاز 3 محاکمه که نه تنها این که آیا این واکسن بی خطر است اما همچنین که آیا کار می کند.

این شرکت قصد دارد در تست هر دو تک و دو دوز. راسموسن گفت که یک واکسن است که ثابت موثر با تک دوز آن را بسیار آسان تر برای درمان میلیاردها نفر از مردم که به آن نیاز دارید. “از لحاظ تئوری شما خواهد نیاز به کمتر از آن, بنابراین شما آن را به مردم با سرعت بیشتری” او گفت:.

AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد را توسعه داده اند یک واکسن بر اساس و در عین حال نوع دیگری از ویروس تغییر نام ChAdOx1. در آنها نوشته شده نتایج امیدوار کننده ای در میمون ها و در حال حاضر آنها در حال اجرا فاز 3 محاکمات در مردم است. آنها ممکن است دریافت نتایج در اکتبر.

“این هیجان انگیز برای دیدن تعدادی از سیستم عامل است که در حال نشان دادن وعده برای یک واکسن” گفت: Stacey L. شولتز-گیلاس یک virologist در St Jude children’s Research Hospital در ممفیس تنسی بود که درگیر در هر یک از آزمایشات است.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de