JSW Steel به NCLT: انتظار دادگاه اشاره به اجرای 1,550 تومان-cr قطعنامه طرح ACCIL

JSW said that the information memorandum it had submitted in conformity with Sebi regulations was confidential and meant to provide investors with enough caution while investing in the group.JSW گفت که اطلاعات تفاهم نامه آن تا به حال ارائه شده در انطباق با Sebi مقررات محرمانه بود و به معنای ارائه به سرمایه گذاران به اندازه کافی احتیاط در حالی که سرمایه گذاری در این گروه است.

JSW Steel روز پنج شنبه به اطلاع شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) که آن را تنها در انتظار تایید از دادگاه برای اجرای آن 1,550 تومان کرور روپیه قطعنامه طرح برای رنگ پوشش Ispat (ACCIL).

این NCLT شد از شنیدن دادخواست توسط ما بر اساس Interups که در دادخواست ماه گذشته تا به حال خواست NCLT مستقیم قطعنامه های حرفه ای (RP) به آن اجازه می دهد ارائه یک قطعنامه برای برنامه ریزی این شرکت برای وام دهندگان که تا به حال در سال گذشته انتخاب یک JSW شرکت گروه به عنوان مورد نظر پیشنهاد.

اخبار مرتبط

در آن برنامه Interups تا به حال به نقل از دو آشکار ارائه شده توسط JSW گروه بر اساس آن فرض “که گفت: کسب شده است و دیگر قابل دوام و یا عملی به JSW است.”

JSW گفت که اطلاعات تفاهم نامه آن تا به حال ارائه شده در انطباق با Sebi مقررات محرمانه بود و به معنای ارائه به سرمایه گذاران به اندازه کافی احتیاط در حالی که سرمایه گذاری در این گروه است. با نزدیک شدن به NCLT, Interups بود و تنها در تلاش برای گمراه کردن دادگاه با استفاده از اسناد و اطلاعات است که در بخشی از این بیانیه در عامل خطر از اطلاعات تفاهم نامه.

JSW گفت: همچنین در اختیار داشتن یک تعهد نامه از دویچه بانک برای یک مقدار تا حد `1,650 کرور برای گفت کسب.

در آن قسمت JSW همچنین با اشاره ژوئن 15 پرونده های ساخته شده توسط این شرکت با ما بهادار کمیسیون که در آن در رابطه با خود ACCIL پیشنهاد Interups گفته است “نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که ثبت نام قادر خواهد بود به ترتیب پول و معامله خواهد شد و کمال.”

ACCIL بستری شد برای قطعنامه در 20 ژوئیه 2018 در یک برنامه با بانک دولتی هند است. در ماه ژوئن 2019 دهندگان تایید JSW گروه پیشنهاد برای این شرکت است.

Interups تا به حال در 12 ژوئن سال 2020 ابراز تمایل خود را برای پیشنهاد که دیدار دو برابر آزمون “maximisation از ارزش” و “زنده بودن و امکان سنجی” برای ACCIL. آن را نیز پیگیری نامه در جولای 8, اما RP را تکذیب کرد به قبول این پیشنهاد را بیان کرد که روند حل برای این شرکت بود و در عین حال بیش از.

JSW روز پنجشنبه همچنین گفت که Interups طرح نمی تواند سرگرم در این مرحله پس از عجز از پرداخت دیون روند و زمان محدود است که باید محترم شمرده شود. .

Interups’ پیشنهاد این است که در بیش از 2,000 تومان کرور. در آن برنامه به NCLT این شرکت نیز خواست NCLT مستقیم RP برای قرار دادن پیشنهاد خود را برای رای گیری توسط کمیته طلبکاران (CoC) و مستقیم RP به آن اجازه می دهد برای دسترسی به اطلاعات اتاق ها و دیگر اطلاعات/اسناد و مدارک با توجه به ACCIL به طوری که برای تکمیل به علت سعی و کوشش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de