نپال برای بازگشایی اورست کوهنوردان با وجود coronavirus مورد افزایش

کاتماندو در جولای 30

نپال را بازگشایی آن کوه های هیمالیا از جمله قله اورست به کوهنوردان برای فصل پاییز را با خود بردند, برای تقویت گردشگری وابسته به اقتصاد با وجود افزایش عفونت کروناویروس.

صفحه اصلی به هشت جهان 14 بلندترین کوه های نپال تعطیل نوردی و کوه پیمایی در ماه مارس به بنیادی رمان coronavirus که تا کنون آلوده 19,547 مردم و باعث 52 مرگ و میر در کشور 30 میلیون.

“ما باید بازگشایی کوهنوردی و موضوع نوردی مجوز برای فصل پاییز” گردشگری بخش رسمی میرا Acharya گفت که کوهنوردان باید به دنبال سلامت پروتکل های صادر شده توسط دولت است. پاییز و بالا رفتن نجومی در نپال اجرا می شود از سپتامبر تا نوامبر است.

در حالی که عفونت در بسیاری از کشورهای غربی در حال سقوط جنوبی کشورهای آسیایی از جمله نپال هنوز هم شاهد افزایش مداوم در caseload.

عدم وجود بالا رفتن در مه فصل باعث نپال میلیون ها دلار ضرر. صدها نفر از مسافران خارجی و برخی از 200,000 شرپاها, راهنما و باربر ضربه شد.

اگر دولت در حال حاضر می خواهد برای بازگشایی نوردی پروازهای بین المللی در حال بسته تا اواسط ماه اوت و محدودیت های مسافرتی در نپال باقی می ماند معنی کوهنوردان را هنوز هم دور نگه داشته شده و در کوتاه مدت اعزامی سازمان گفت.

“برخی از کوهنوردان به کوه کوچکتر ممکن است اما من شک و تردید در مورد آنهایی که بزرگ گفت: Ang Tshering Sherpa سفر سازمانده در پایتخت نپال.

نپال در روز پنج شنبه نیز اجازه بازگشایی هتل ها و رستوران ها با برخی از محدودیت. هیچ کنفرانس ها و سمینارها ورزشگاه و یا قمار اجازه داده می شود گفت: Binayak شاه, معاون رئيس جمهور از اتحادیه هتلداران نپال (هان).

“در حال حاضر از آن است (در حدود) که هتل امن ارائه می دهد که خدمات بهتر” شاه گفت. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de