Pallabi انفجار مشکوک قرار داده شده در 14 روز در بازداشتگاه

شهری دادرس Moinul اسلام صادر بازداشتگاه منظور در روز پنج شنبه پس از رد مظنون’ درخواست وثیقه در دو مورد زیر غیر قانونی سلاح گرم و مواد منفجره قانون است.

مظنون شناسایی شده به عنوان Shahidul اسلام, 23, Rafiqul اسلام 40 و مشرف حسین, 26 دستگیر شدند در یک حمله در نزدیکی Kalshi قبرستان در Pallabi در روز چهارشنبه.

پلیس کشف و ضبط و دو تپانچه چهار گلوله و یک دستگاه که شبیه یک دستگاه توزین.

بازجویی از دستگیرشدگان نشان داد که این دستگاه تا به حال یک بمب در داخل. بمب اختیار واحد بازرسی این دستگاه اما انفجاری رفت قبل از دوم تیم از متخصصان می تواند وارد DMP کمیسر Shafiqul اسلام گفت: bdnews24.com.

یک بازرس پلیس و چهار نفر دیگر زخمی شدند, در انفجار, ایجاد وحشت در میان مردم در محله.

در طول دادرسی دادگاه های پلیس به طور کلی ضبط افسر سی سلیم Hossain گفت: “آنها (مظنون) در حال مجرمان حرفه ای. آنها به نام در چندین موارد دیگر. آنها باید remanded در منافع مناسب بررسی است.”

وکلا Shamimul اسلام و Wazed علی نماینده متهم در دادگاه. آنها چنین استدلال میکرد که همه متهمان دستگیر شده بود ‘پیش’ اما نمی شد به دادگاه ارسال شد ظرف مدت مقرر در 24 ساعت نقض مقررات آیین دادرسی کیفری و قانون اساسی است.

این وکلا همچنین ابراز ترس که پلیس به “شکنجه” متهم اگر آنها بازگردانده شدند.

قاضی بازگردانده شدند سه متهم به مدت هفت روز در هر یک از این دو مورد در برابر آنها گفت: Jafor Hossain معاون کمیسر DMP را تعقیب را بدست آورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de