همه گیر مجبور مشتریان به فروشگاه های آنلاین. در حال حاضر شکایت ها ستون

همه گیر آورده یک تغییر قابل توجهی به مشتری رفتار آنها را وادار به فروشگاه آنلاین. اما شکایت ها ستون: کیفیت پایین محصولات تحویل آهسته و با تاخیر و پیچیده بازپرداخت.

اداره ملی حقوق مصرف کننده حفاظت در حال حاضر دریافت شکایت بیشتر در مورد خرید آنلاین تر از همیشه قبل از.

وجود ندارد و فوری برای پایان دادن به این. برخی می گویند e-commerce آورده شود باید در یک چارچوب قانونی. و تجارت الکترونیک, انجمن, بنگلادش, و یا e-کابین موافق است. برای آن بخشی که دولت در حال کار بر معرفی یک سیستم هماهنگ برای حل و فصل اختلافات.

خرید آنلاین است که در سال 2011 آغاز شد در بنگلادش دریافت یک شات در بازو پس از بانک مرکزی باز پرداخت ملی سوئیچ.

مشتریان نارضایتی

Amin Al Rasheed که با این نسخهها کار برای یک کانال تلویزیون خصوصی گفت: او احساس “فریب خورده” زمانی که او خریداری یک مجموعه تلویزیونی از یک سایت تجارت الکترونیک است.

“من یک 40 اینچ ال جی تلویزیون با استفاده از کارت اعتباری EMI سیستم از فروشگاه آنلاین Daraz. هنگامی که من آن را دریافت تاریخ و زمان آخرین شب من در بر داشت, بسته بندی, دستی, دور, و هیچ چیز متعلق به LG با نام تجاری. تنها تلویزیون ال جی بر روی آن نوشته شده. تلویزیون ایستاده است و یک اشتباه در حالی که آنها نمی دهد یک دیوار آویز. هنگامی که مرد به نصب آن بر روی کیفیت تصویر بسیار پایین است.”

“این بدان معنی است که کل محصول جعلی است, راست? سوال من این است چگونه می توانید تاسیس شرکت مانند Daraz انجام چنین کارهایی است؟” رشید نوشت: در Facebook.

رشید بعد از بازگشت این مجموعه تلویزیونی به Daraz را Dhanmondi به این شرکت پیشنهاد شده است. Daraz گفت: نگاه به شکایت و بازپرداخت او را در 7-15 روز اگر ثابت شده است.

“آنها را در زمان بازپرداخت به من و من را برای ادامه پرداخت کارت اعتباری EMI حتی اگر آنها به من پرداخت بعد. اما سوال این است که من جبران برای درد ذهنی من رفتم از طریق؟”

Shameem Ara Sheuli یکی دیگر از مشتریان که خرید از Daraz مشترک درد و رنج خود را در Facebook on Jun 20.

“من فکر کردم من می خواهم آن را امتحان کنید و دستور داد چهار محصول هر چند دوستان من به یک بررسی بد. پس از coronavirus بیماری همه گیر است که در, من نمی خواهم به بیرون رفتن خرید. اما من مجبور به ترک خانه چهار بار برای چهار محصول و دو محصول تحویل داده شد در اندازه اشتباه. من برای سفر به Dhanmondi در مورد من می خواهم به آنها بازگشت. من نمی توانم خطر زندگی برای چند, محصولات,” او نوشت.

ایرا D’costa کارمند یک شرکت خصوصی خریداری محصولات چند جمله کلیدی از یک Facebook مبتنی بر فروشگاه آنلاین. او محصولات خود را در زمان تحویل اما حلقه های کلیدی بود زنگ زده.

“من دستور داد آن پیدا کردن آن جذاب است. من هرگز تصور نمی کرد که من می تواند فریب خورده است. آنها در نهایت به تغییر محصول پس از من با آنها تماس چندین بار. اما من در حال حاضر رنج می برد من بخشی از مشکل” ایرا گفت.

bdnews24.com خواسته Daraz در مورد شکایت از مشتریان خود و تماس Shayantani Twisha سر از ارتباطات است.

در بسیاری از موارد تحویل محصول به نظر نمی رسد به همان دستور داد. bdnews24.com خواسته Daraz در مورد شکایات مطرح شده توسط مشتریان خود را. مشتریان همچنین در مورد شکایت از تاخیر در پاسخ به شکایت خود را.

“اول از همه ما به بالاترین اولویت برای شکایت از مشتریان و مقابله با هر یک از کسانی که به همان اندازه. ما به خوبی آگاه از شرایط فعلی که در آن تنها تعداد کمی از همکاران ما انجام نمی شود منظور اصلی مورد نیاز است. ما به کار گرفته اند یک گروه حرفه ای برای نظارت و اطمینان حاصل شود که این حوادث هرگز تکرار شود. بیشتر این موارد سقوط در زیر ما بدون هیچ زحمتی رایگان سیاست بازگشت و مشتریان می توانند به راحتی محصولات خود را به نزدیکترین رها کردن ایستگاه و یا ما می توانید انتخاب کنید تا از تحویل در محل” Daraz گفت.

bdnews24.com همچنین در مورد تاخیر در روند بازپرداخت به ویژه هنگامی که مشتریان پرداخت از طریق کارت اعتباری و یا bKash. برخی از مشتریان گفت: آنها با تاخیر.

“با توجه به شرکت ما و قوانین ما را بازپرداخت در 10 تا 14 روز. یک مشتری همیشه می توانید تماس بگیرید Daraz میز کمک اگر آنها در صورت هر گونه مشکل.”

“در واقع این تاخیر ناشی از این بانک اگر شما پرداخت بدهی یا کارت اعتباری. آن را در زمان کمتر اگر ما پرداخت مشتری به طور مستقیم. اما ما ارسال پول به این بانک و آن گیر می شود وجود دارد. بخش بزرگی از مشتریان خود پرداخت توسط bKash. زودتر آن را در زمان بسیار طولانی به بازپرداخت از طریق bKash اما در حال حاضر آنها را در بهبود این سرویس گفت:” فهیم Mashrur بنیانگذار Ajker معامله یک سایت تجارت الکترونیک است.

وی بنگلادش بانک به گرفتن گام های لازم برای سهولت قوانین بازپرداخت توسط کارت. “مشتریان خود را دریافت کنید هزینه در هیچ زمان و در صورتی بنگلادش بانک می دهد یک بخشنامه به تمامی بانک ها,” او گفت:.

E-کابین می خواهد قانون در محل

دولت معرفی ملی دیجیتال, تجارت, سیاست در سال 2018 اما هنوز هیچ چارچوب قانونی برای تجارت الکترونیکی است. تجارت, وزارت, این یک تجارت الکترونیکی تلفن همراه.

“ما نشسته با وزارت بازرگانی چندین بار. ما کار با تجارت الکترونیک همراه در شکایت مدیریت. ما به برخی از پیشنهادات در مورد چگونه برای اطمینان از حقوق مصرف کنندگان در حالی که ایجاد یک سیستم خودکار. است که مطمئن شوید که مشتریان پرونده شکایت خود را به درستی و تجار می تواند در مقابله با کسانی که به طور جدی” گفت: Abdul Wahed Tomal دبیر کمیته اجرایی e-Commerce انجمن بنگلادش.

“ما یک سیاست اما از دولت خواست به طراحی یک قانون است. درست است که خرید آنلاین افزایش یافته است اما در بسیاری از موارد مشتریان فریب خورده به خصوص در Facebook مبتنی بر خرید. بازرگانان آن نیست اعضای e-CAB. ما 1200 عضو دارد. ما واقعا نیاز به یک چارچوب قانونی و یا افراد دیگری نمی خواهد به ما اعتماد.”

بیشتر شکایت ها در آینده گفت: Bikash چاندرا دس معاون اداره ملی حقوق مصرف کننده حمایت می کند. “ما در حال کار بر روی آن شکایت پس سیاست ما.”

دولت قصد دارد به معرفی یک هماهنگ شکایت سیستم مدیریت گفت: تجارت, منشی, دکتر جعفر Uddin. “البته که نیاز به یک چارچوب است.”

قبل از این دولت یک قانون e-کابین باید ایجاد یک پیش نویس برای اولین بار و به دنبال بهترین شیوه های گفت گلم رحمان رئيس جمهور از انجمن مصرف کنندگان از بنگلادش است.

“e-کابین می تواند ایجاد یک پیش نویس و ارائه آن به دولت است. قبل از آن که آنها باید با تمرین آن را به خود.”

مصرف کنندگان باید آگاه باشند از جعل و یا مشکلات دیگر و باید به دنبال حمایت از دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>