جرعه از 50 درصد سهام طرح را منفی را در 3 سال گذشته

SIPs of 164 schemes that have given negative returns in the last three years include equity funds and thematic equity funds.جرعه از 164 طرح های که داده اند منفی را در سه سال گذشته شامل وجوه سهام و موضوعی صندوق های سهام.

صندوق صنعت دیده می شود ثابت جریان از طریق برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک (جرعه) بیش از چند سال گذشته است. اما سرمایه گذاران که در ادامه به سرمایه گذاری از طریق جرعه به مدت سه سال دیده می شود دلتنگ می گرداند. از کل جهان از 329 سهام طرح جرعه از حدود 50 درصد از سهام طرح داده اند منفی را در همان دوره است.

جرعه از 164 طرح های که داده اند منفی را در سه سال گذشته شامل وجوه سهام و موضوعی صندوق های سهام.

اخبار مرتبط

در سه سال گذشته جرعه فعال در بودجه در زیرساخت های کوچک, کلاه های بانکی و دسته ها را تحویل منفی را اعم از (-)13 (-)23% را نشان می دهد داده ها از ارزش پژوهش است. متوسط جرعه بازگشت smallcap صندوق برای دوره سه ساله شد (-)6.52% با شش طرح از 14 کلاه کوچک طرح دادن منفی را از بیش از 10٪. از مجموع 36 اواسط و کلاه وجوه سهام SIP بازده 27 وجوه منفی شده است در دوره سه ساله.

طرح های مانند Aditya Birla خورشید زندگی درپوش کوچک, صندوق, L&T در حال ظهور کسب و کار صندوق و فرانکلین هند شرکت های کوچکتر صندوق داده اند منفی جرعه بازده (-)15 (-)13%.

G Pradeepkumar مدیر عامل اتحادیه AMC گفت: در طول تاریخ جرعه بازده شده اند بسیار خوب است و باید مورد ضرب و شتم بسیاری از اشکال دیگر سرمایه گذاری. “با این حال در چند سال گذشته این تجمع در سهام بازارهای متمرکز شد و رانده شده توسط تعداد انگشت شماری از سهام است که می تواند یکی از دلایل عملکرد ضعیف از سهام طرح گفت:” Pradeepkumar.

سرمایه گذاران در حال حاضر شروع به نگرانی در مورد سرمایه گذاری خود را در سهام جرعه به عنوان بازده بلند مدت شده اند ضعیف است. این امر منجر به کاهش جریان از طریق جرعه. Amfi داده ها نشان می دهد جریان از طریق جرعه بود در Rs 7,917 کرور روپیه در ماه ژوئن به پایین ترین سطح از سپتامبر سال 2018 است.

“پس از سال 2017 midcaps و smallcap صندوق باید نه انجام و با توجه به رکود در اقتصاد است. اعتقاد ما بر این بازده را دوباره در صندوق های سهام هنگامی که وجود دارد گسترده است و بر اساس تجمع در بازار” گفت: Pradeepkumar.

اما در سه سال گذشته بزرگ کلاه بودجه موفق به انجام بهتر از اواسط و کوچک-کلاه بودجه. متوسط جرعه بازگشت بزرگ کلاه بودجه بود 2.29% در سه سال گذشته و 5.76 درصد در پنج سال گذشته است.

این افزایش در بازارهای سهام در چند ماه گذشته کمک کرده است تا صندوق پست بهتر می گرداند. جرعه بازده در سال 94 سهام طرح شده اند بیش از 10 درصد در یک سال گذشته.

شرکت کنندگان در بازار گفت: جرعه می گرداند که فقیر در آخرین سه سال و پنج سال زمان فریم اما invetsors باید همچنان به سرمایه گذاری و استفاده از نوسانات در بازار. جیمی Patel, MD و مدیر عامل شرکت در کوانتوم صندوق گفت: “بازارهای شده اند فرار در گذشته اما جرعه بهترین شکل از پس انداز. سرمایه گذاران نباید انصراف از جرعه و ایمان در بازارهای سهام به دلیل ثروت می شود تولید از طریق حقوق صاحبان سهام ،

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net