سوئیس راه اندازی جنایی پروب های جام رده مربیان

ویژه دادستان استفان کلر منصوب ماه گذشته به بررسی شکایت علیه دو مرد و دیگران پیدا کرده نشانه ای از رفتار مجرمانه مربوط به جلسات خود با توجه به AB-BA watchdog که نظارت دادستانی کل.

“این نگرانی سوء استفاده از دفتر عمومی نقض رسمی محرمانه کمک به مجرم و تحریک به این اعمال” دیده بان در بیانیه ای گفت. هر دو Lauber و رده مربیان را تکذیب کرد تخلف است.

فیفا در بیانیه ای گفت که این امر همکاری به طور کامل در حالی که در رده مربیان گفت که آن را “کاملا مشروع و کاملا قانونی” به دیدار سوئیس و دادستان کل. “این یک تخلف از هر چیزی,” او گفت:.

“آن شده است هدف من از یک روز از آن باقی مانده است هدف من برای کمک به مقامات با بررسی گذشته نادرست در فیفا,” او اضافه شده است. “فیفا مقامات ملاقات با دادستان در سایر حوزه های قضایی سراسر جهان دقیقا به این اهداف است.”

رده مربیان انتخاب شد در سال 2016 به جای خوار سپ بلاتر که او نیز تبدیل به موضوع پرونده کیفری در سال 2015.

بلاتر پلیس جنایی سوء مدیریت ممنوع شد, فیفا را کمیته اخلاق اگر چه تحقیقات علیه او هنوز هم ادامه دارد و او نه متهم شده است. او را انکار می کند و تخلف است.

در حال انتخاب رده مربیان وعده داده شده به فیفا و برای قرار دادن تمرکز بر روی فوتبال است.

فیفا شد درگیر در بدترین فساد مالی در تاریخ خود در سال 2015 که منجر به چندین مقام دولتی را که تحت تعقیب در ایالات متحده در فساد مربوط به اتهامات عنوان شده علیه.

Lauber هفته گذشته ارائه شده به استعفا شد و پس از دادگاه اداری فدرال به این نتیجه رسیدند او تا به حال تحت پوشش جلسه با رده مربیان و دروغ و سرپرستان در حالی که دفتر خود را مورد بررسی فساد در اطراف فوتبال حاکم بر بدن است.

دادگاه گفت که او تا به حال ساخته شده “محتمل” بیانیه در مورد جلسه با رده مربیان.

در حالی که Lauber حال اذعان کرد دو جلسه با رده مربیان در سال 2016 او را تکذیب کرد, سومین جلسه گزارش شده توسط رسانه های رخ داده در سال 2017, باعث انضباطی کاوشگر توسط سازمان نظارت دادستانی کل.

او بعدها گفت که او نمی یاد جلسه سوم اما که باید آن رخ داده است بر اساس خاطرات نوشته و پیام های متنی.

Lauber رسما مناقصه استعفای خود را روز سه شنبه میگویند که با آخرین روز از وظیفه فعال مجموعه Aug. 31.

AB-BA دیده بان گفت: کلر در حال حاضر باز دادرسی در برابر هر دو رده مربیان و منطقه ای دادستان عمومی رینالدو آرنولد کسانی که در این جلسات شد و مجلس به دنبال تصویب به Lauber مصونیت از پیگرد قانونی بخشیده است.

“من توجه داشته باشید از این واقعیت است که طرح دعوی در دادگاه باز شده است. این است که در واقع یک گام منطقی برای روشن شدن حقایق” آرنولد به رویترز گفت. “لازم به ذکر است که پرونده من بسته شد آخرین بهار سال گذشته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de