مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد امکان به تأخیر انداختن انتخابات—اما که قدرت استوار در کنگره

واشنگتن جولای 30

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه مطرح شده امکان به تأخیر انداختن ملت نوامبر 3, انتخابات ریاست جمهوری, هر چند قانون اساسی ارزانی که قدرت در کنگره و نه رئیس جمهور.

این حرکت جلب فوری مخالفت دموکرات و معلوم نبود که آیا تهمت جدی بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او نمی خواهد اعتماد به نتایج انتخابات است که شامل گسترده پست الکترونیکی رای گیری—اندازه گیری است که بسیاری از ناظران انتخابات را به عنوان بحرانی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

تهمت بدون مدرک, تکرار ادعاهای خود از پست الکترونیکی-در تقلب انتخابات و سوال مطرح شده از یک تاخیر, به tweeting: “تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر آمد و در مدت کوتاهی پس از ایالات متحده گزارش داد که بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ: یک دوم-چهارم سقوط در تولید ناخالص داخلی با توجه به گسترده خاموش شدن ناگهانی باعث coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتهایی رقیب و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در نظر سنجی قبلا در نظر گرفته شده و تمرکز خود را از حضور در انتخابات مجدد در این کشور عملکرد اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا پیشنهاد او نمی خواهد اعتماد به نتایج انتخابات—شکایت مشابه به کسانی که او مطرح رفتن به runup به انتخابات 2016—اما تا به حال نه تا به طور مستقیم پیشنهاد تغییر نوامبر 3 تاریخ.

نمایندگان کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به بازیگران شک در مشروعیت پست الکترونیکی-در رای گیری که استفاده شده است در دور تعداد بیشتری در انتخابات مقدماتی میان همه گیر.

او نیز ساخته شده و اتهامات بی اساس که رای گیری خواهد بود نپذیرفت و حاضر به گفتن او را قبول رسمی نتایج انتخابات اگر او از دست داده است.

دموکرات ها از جمله بایدن در حال حاضر شروع به آماده سازی برای حفاظت از رای دهندگان و انتخابات که نگرانی تهمت سعی خواهد کرد به دخالت در انتخابات ماه نوامبر.

“یک رئیس جمهور نشسته است نا مشخص نهفته است و نشان می دهد به تأخیر انداختن انتخابات برای حفظ خود در قدرت” دموکراتیک نماینده دن Kildee در توییتر نوشت.

“اجازه ندهید این اتفاق می افتد. هر آمریکایی — جمهوری خواه مستقل و دموکرات — باید صحبت کردن در برابر این رئیس جمهور بی قانونی و بی توجهی کامل قانون اساسی است.”

سناتور تام Udall همچنین از حزب دموکرات گفت: “به هیچ وجه @POTUS می تواند به تاخیر انداختن انتخابات است. ما نباید به او اجازه دهید ما منحرف کردن اذهان از خود #COVID19 بی کفایتی.”

حزبی ما انتخابات تحلیلگر Kyle Kondik از دانشگاه ویرجینیا گفت: tweet به نظر می رسید به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن و روش معمول در تلاش برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از خبر بد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد به تأخیر انداختن انتخابات (او نمی تواند این کار را انجام w/o کنگره تصویب) به نظر می رسد به یکی از خود را بیشتر آشکار تلاش برای تغییر موضوع داده شده این صبح را رنجور تولید ناخالص داخلی شماره” Kondik در توییتر نوشت.

دادستان کل ویلیام بر خواسته شد در کنگره شهادت در اوایل این هفته, آیا تهمت می تواند تغییر تاریخ انتخابات: “من هرگز از خواسته سوال قبل. من هرگز به آن نگاه کرد.”

Barr همچنین شهادت داد که به دانش خود را از یک رئیس جمهور نشسته نمی تواند مسابقه نتایج یک انتخابات اگر رای برگه روشن هستند. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de