انگلستان ارائه می دهد مهلت برای تمدید روادید تا پایان مرداد

لندن جولای 30

دولت بریتانیا روز پنج شنبه صادر تازه ارشاد ارائه یک ماه مهلت برای همه انقضای یا منقضی شدن ویزا از اتباع خارجی از جمله سرخپوستان قادر به بازگشت به کشورهای خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تا اوت 31.

این فرمت در ابتدا اعلام کرد که تا مارس 31 و سپس تمدید 31 جولای تمدید شده است توسط یکی دیگر از ماه اعمال خواهد شد به هر کسی که ترک باقی می ماند در انگلستان تمام شده پس از 24 ژانویه و آنها هنوز هم قادر به ترک این کشور به دلیل محدودیت های مسافرتی و یا خود انزوا.

“به عنوان جهانی محدودیت های مسافرتی شروع به بلند کردن آن مناسب است این سخاوتمندانه اما موقت امتیاز آورده شود به یک ماه مهلت تا 31 مرداد تا مقدمات لازم برای بازگشت به خانه و” خانه UK, سخنگوی گفت.

“حق در سراسر سیستم مهاجرت این دولت معرفی کرده است اقدامات برای کمک به کسانی که تحت تاثیر جهانی سفر و سلامت محدودیت در سراسر این بیماری همه گیر. این شامل ارائه بیش از 40 ، 000 ویزا پسوند برای کسانی که ویزا تمام شده بود بین ماه های ژانویه 24, 2020, و 31 ژوئیه سال 2020 و آرامش بخش قوانین در سوئیچینگ در انگلستان” سخنگوی گفت.

دفتر خانه گفت که این امر همچنین نگه داشتن در محل آرامش ویزا تغییر قوانین برای فعال کردن کسانی که خواستار اقامت در انگلستان به ارائه برنامه به آنها را قادر به انجام این کار در طول مهلت.

آن اشاره کرد که هر کسی که مایل به باقی می ماند در انگلستان در دراز مدت باید استفاده از این مهلت برای درخواست لازم را ترک و به باقی می ماند در انگلستان است.

“ما می دانیم که در طول این دوره افراد ممکن است اعتقادی نداشته خود را ترک با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس” یک خانه اداره ارشاد یادداشت ها.

“بنابراین برای افرادی که ویزا یا ترک منقضی شده بین ژانویه 24 سال 2020 و 31 ژوئیه سال 2020 وجود خواهد داشت هیچ آینده نامطلوب عواقب مهاجرت صرفا بر اساس هر دوره از overstaying ترک که صورت گرفت بین ژانویه 24 سال 2020 و 31 اوت سال 2020 است. ما formalise این خاص تعهد در قوانین مهاجرت,” هدایت یادداشت ها.

آن اضافه شده است که “مهربان و رویکرد عملگرایانه” خواهد بود گرفته شده با درخواست برای غرامت به اجازه کسی برای ترک انگلستان در تاریخ بعد از اوت 31, اگر آنها هنوز هم قادر به پرواز کردن در زمان.

خانه انگلستان کار Priti پاتل قبلا گفت که تمدید شد وسیله ای به مردم “صلح از ذهن” در طول coronavirus مستند در سراسر جهان است.

بسیاری از اتباع خارجی از جمله سرخپوستان خود را قادر به بازگشت به خانه پس از شیوع کروناویروس با توجه به لغو پرواز و مرز محدودیت.

آخرین مهلت تمدید تا اوت پایان می آید به عنوان پنجمین مرحله از Vande بهارات ماموریت برای بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور در انتخابات عراق از جمله پروازهای برنامه ریزی شده از فرودگاه هیترو لندن به های مختلف شهرهای هند در طول چند هفته آینده. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de