ما اهدا 100 هواکش به پاکستان برای مبارزه با COVID-19 همه گیر

اسلام آباد جولای 30

ایالات متحده در روز پنج شنبه ارائه پاکستان 100 هواکش برای کمک به آن در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که تاکنون نزدیک به 6000 زندگی می کند و بیش از آلوده 277,000 مردم در کشور است.

سفارت آمریکا در اسلام آباد در بیانیه ای گفت که حمل و نقل تحویل داده شد به پاکستان را فاجعه ملی مدیریت سازمان به عنوان نمادی از “همکاری با یکدیگر برای مبارزه با COVID-19”.

این فن های ارائه شده از طریق ما آژانس توسعه بین المللی وارد اسلام آباد در جولای 28 و خواهد بود مستقر در بیمارستان در سراسر پاکستان آن را گفت.

“ورود این فن ارائه می شود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده نخست وزیر عمران خان ایستاده با مردم پاکستان و اضافی را به شدت مورد نیاز تامین و پشتیبانی به پاکستان پاسخ فوری به همه گیر” سفارت گفت.

اولین دسته از 100 هواکش وارد شده بود در جولای 3 و در حال حاضر تحویل داده شده است به بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر پاکستان است.

“ایالات متحده یک افتخار همکاری با دولت پاکستان برای کمک به ساقه جزر و مد از این همه گیر مرگبار و این هواکش کمک خواهد کرد که مبارزه” سفیر آمریکا در پاکستان Paul W جونز گفت.

این فن نیز می توانید استفاده برای ارائه غیر تهاجمی تنفسی درمان برای بیماران قبل از تبدیل شدن آنها به شدت بیمار و کمک به اجتناب از نیاز به مراقبت شدید. آنها می تواند کمک به درمان تعدادی از دیگر بیماری های تنفسی در خارج از COVID-19 ویروس از جمله پنومونی و بیماری ریوی انسدادی مزمن (COPD).

از طریق آموزش های تخصصی برنامه توسعه ملی مدیریت بحران اقتدار و فدرال و استانی وزارت بهداشت و با کمک مالی اداره انکشافی ایالات متحده امریکا و پاکستان خواهد شد که قوی تر آرسنال که با آن به مبارزه COVID-19 و دیگر بیماری های تنفسی گفت: سفارت.

آن گفت که ایالات متحده-پاکستان مشارکت در بخش بهداشت و درمان تقویت شد که کشور توانایی به مبارزه با کروناویروس با بهبود و گسترش آزمایشگاه, آزمایش, بیماری, نظارت مورد پیگیری عفونت پیشگیری و کنترل و مراقبت از بیمار است.

ایالات متحده در حال کمک بیش از 28 میلیون تومان در بودجه جدید تا کنون برای COVID-19 پاسخ به این مشارکت حیاتی است که هر روز در حال رشد سفارت گفت.

ونتیلاتور طول می کشد بیش از بدن فرآیند تنفس هنگام بیماری باعث شده است که ریه ها به شکست است. این به بیمار زمان به مبارزه با عفونت و بهبود می یابند.

پاکستان coronavirus شمارش رسیده 277,402 با تشخیص 1,114 جدید موارد با مرگ و میر در سراسر کشور ایستاده در 5,924 وزارت ملی خدمات بهداشتی و درمانی گفت: در روز پنج شنبه. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de