که هشدار, مهمانی, جوانان نه به اجازه پایین گارد ” در COVID-19

ژنو, جولای 30

جوان مردم اجازه پایین گارد خود را به لذت بردن از تعطیلات تابستان تا حدودی رانندگی افزایش جدید COVID-19 موارد در برخی از کشورها به سازمان جهانی بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

تازه پرش در موارد, در بخش هایی از اروپا و ایالات متحده و آسیا سوخت ترس از موج دوم جدید کروناویروس عفونت و درخواست برخی از کشورها برای تحمیل محدودیت های جدید در سفر.

“ما گفت: قبل از این و ما دوباره آن را می گویند: افراد جوان هستند و نه شکست ناپذیر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: یک خبر مطبوعاتی در ژنو است.

شواهد اخیر نشان می دهد که خوشه از موارد در برخی از کشورها هستند که “هدایت می شود در قسمت توسط افراد جوان اجازه پایین گارد خود در نیمکره شمالی تابستان” او گفت:.

رهبر شمال شرقی منطقه کاتالونیا روز دوشنبه هشدار داد در افراد جوان برای جلوگیری از, مهمانی, برای کمک به توقف افزایش موارد جدید و یا مقامات محلی ممکن است مجبور به دوباره اعمال محدودیت های سخت.

بریتانیا و دیگر کشورهای اروپایی قرار داده اند محدودیت در مورد سفر به اسپانیا.

ماریا ون Kerkhove بالا که اپیدمیولوژی گفت: در همان جلسه که کاباره ها بودند “تقویت کننده های انتقال”.

“اکثر افراد جوان آلوده دارند خفیف تر بیماری است. اما نه همیشه سازگار,” او گفت:.

که در این ماه مسافران خواست به پوشیدن ماسک در هواپیما و نگه داشتن خود را آگاهانه به عنوان COVID-19 مورد افزایش دوباره در برخی از کشورها.

این که گفته بود در ماه ژوئن که آن را به روز رسانی آن سفر دستورالعمل جلوتر از نیمکره شمالی تابستان, تعطیلات, اما هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است.

قبلی خود راهنمایی برای مسافران شامل عقل سلیم مشاوره قابل استفاده برای تنظیمات دیگر مانند اجتماعی فاصله شستن دست و اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de