که دریافت خواهد کرد COVID-19 واکسن ، در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد ممکن

Coronavirus vaccine latest update, Coronavirus vaccine Oxford, Coronavirus vaccine news update, Coronavirus vaccine update India, Coronavirus vaccine UK, Coronavirus vaccine who, Coronavirus vaccine us, vaccine update, vaccine for corona latest, vaccine latest news, vaccine India, vaccine update in India, vaccine for corona in India, vaccine coronavirus India, COVID19 vaccine news, COVID19 vaccine update, COVID19 vaccine in India, COVID19 vaccine latest news, COVID19 vaccine status, COVID19 vaccine found, COVID19 vaccine Oxford, COVID19 vaccine news UK, COVID19 vaccine latest update, COVID19 vaccine who, moderna, Pfizer Biontech, Russia, Chinaراجش بوشان افسر در وظیفه خاص (OSD) در وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت که وجود یک اجماع رو به رشد است که کارگران خط مقدم خواهد بود اولین دریافت کنندگان COVID-19 واکسن اما نشده است و نهایی نشده است. (بازنمودی تصویر)

COVID-19 واکسن هند به روز رسانی: در حال حاضر سناریوی سوال “هنگامی که یک واکسن برای Coronavirus توان یافت’ آگهی های مشترک روز به روز بحث و به دنبال آن ‘که دریافت COVID-19 واکسن هنگامی که آن را در نهایت راه اندازی?’ تا آنجا که دومی نگران است که سیاستگذاران باید گفت که آنها به طور فعال تعمق به شناسایی گروه از مردم خواهد شد که اولین دریافت کنندگان COVID-19 واکسن هنگامی که آن را توسعه داده PTI گزارش مقامات عنوان کرد و گفت.

صحبت کردن در مورد آن راجش بوشان افسر در وظیفه خاص (OSD) در وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت که این موضوع از تصمیم گیری که دریافت واکسن بر اساس اولویت چیزی است که مورد بحث قرار گرفته در درون دولت و خارج از آن را به عنوان به خوبی.

اخبار مرتبط

بوشان گفت که وجود یک اجماع رو به رشد است که کارگران خط مقدم خواهد بود اولین دریافت کنندگان COVID-19 واکسن اما نشده است و نهایی نشده است. موضوعاتی مانند اینکه آیا کارگران خط مقدم برای اولین بار می آیند و می شود که واکسن پس از آن, همه چیز در مورد بحث او اضافه شده است.

بحث نیز حول اینکه آیا افراد مسن و یا کسانی که با شرکت morbidities دریافت خواهد کرد Coronavirus واکسن اول, او گفت:. همچنین, آن است که مورد بحث اگر افرادی که محروم اجتماعی-اقتصادی — که ایمنی ضعیف شده به دلیل تماس طولانی با فقر و سوء تغذیه — باید آن را بر اساس اولویت.

در سخنرانی خود در همایش بین المللی رمان ایده در علم و اخلاق از واکسن در برابر COVID-19 گیر بوشان گفت: این سوال در حال حاضر مورد بحث توسط سیاستگذاران در دولت هند است.

VK پل, NITI Aayog عضو و بخشی از COVID ملی زیر 19 گروه ضربت, seconded این و گفت که هند در تلاش برای پیدا کردن ایمن و موثر و مقرون به صرفه COVID-19 واکسن رانده خواهد شد توسط بهترین علمی و اصول اخلاقی و قانونی و علمی مکانیسم در حال حاضر در محل برای آن است.

مهمتر از پل گفت که یک وضعیت که در آن غنی باید واکسن و نه فقیر بود “به سادگی غیر قابل قبول است.” او گفت که دولت به طور فعال به اولویت بندی این گروه است که باید دریافت واکسن در اولویت است.

او افزود که هند قابلیت در برابر COVID-19 هستند و نه فقط برای کشور و سرخپوستان بلکه برای تمام جهان و بشریت است. “دولت هند ارزش و استقبال بین المللی همکاری های فنی و ارز, به اشتراک گذاری دانش و جمعی گفتمان در این سفر” پل گفت PTI.

Balram Bhargava مدیر کل از موسسه تحقیقات پزشکی (ICMR) صحبت در مورد چهار چالش هایی که بوجود می آیند پس از ایمن و موثر واکسن توسعه یافته است. در میان چالش های او با اشاره به prioritisation و توزیع عادلانه COVID-19 واکسن به گروههای در معرض خطر دوم مربوط به تدارکات از Coronavirus واکسن اجرای سوم در حال انباشت و چهارم شد آموزش از افرادی که اداره گفت: واکسن.

در این زمینه Bhargava گفت: هند باید به نقش قابل توجه است. و او اضافه کرد که او مطمئن بود هند خواهد این نقش را با دقت و مسئولیت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de