4 دانشجويان بازداشت شده تحت, جدید, هنگ کنگ, قانون تامین به صورت آنلاین پست

هنگ کنگ جولای 30

هنگ کنگ بازداشت چهار نفر در سن 16 تا 21 برای مظنون به جرائم زیر شهر جدید امنیت ملی قانون اول چنین بازداشت های خارج از اعتراضات خیابانی پس از این قانون در زمان اثر یک ماه پیش.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب روز چهارشنبه یک سخنگوی پلیس گفت: سه مرد و یک زن تمام دانش آموزان مشکوک شدند که در یک گروه آنلاین که متعهد به استفاده از هر وسیله ای برای مبارزه با به صورت مستقل هنگ کنگ.

“ما بازداشت … subversions و برای سازماندهی و همچنین تحریک (از) تجزیه طلبی” گفت: Li Kwai-واه پلیس سرپرست در امنیت ملی بخش.

“آنها می خواستند برای متحد کردن همه گروه های مستقل در هنگ کنگ برای مشاهده به ترویج استقلال از هنگ کنگ است.” چین در نظر هنگ کنگ به عنوان یک “مسلم” بخشی از این کشور خواستار استقلال هستند anathema به پکن رهبران حزب کمونیست.

پلیس گفت: برخی از تلفن های همراه و کامپیوترها و اسناد و مدارک کشف و ضبط شد و در این عملیات است.

پکن تحمیل ستیز قانون در آن آزادترین شهر درست قبل از نیمه شب در ژوئن 30, تنبیه آنچه در آن به طور گسترده تعریف می کند به عنوان تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است.

فعالان در هنگ کنگ درهم به تعطیل و یا نام تجاری جدید تعریف حساب های رسانه های اجتماعی است که می تواند سقوط ناپاک از امنیتی جدید قانون قبل از آن اعمال شد. پلیس گفت: چهار مشکوک شدند ارسال مطالب که نقض قانون در ماه جولای.

دیده بان حقوق بشر را محکوم کرد بازداشت و به خواست دولت برای اعمال تحریم های هدفمند در هنگ کنگ و دولت چین مقامات مسئول قانون جدید است.

“ناخالص سوء استفاده از این قانون سخت گیرانه روشن می سازد که هدف این است که به سکوت مخالفت نه محافظت از امنیت ملی” سوفی Richardson, چین, مدیر دیده بان حقوق بشر گفت.

این قانون محکوم شده اند توسط برخی از دولت های غربی کسب و کار رهبران و گروه های حقوق بشر که می گویند این نشان دهنده آخرین حرکت توسط پکن به سفت گرفتن آن بیش از این مستعمره سابق بریتانیا.

پکن می گوید این قانون بسیار مهم است به پلاگین سوراخ خمیازه در امنیت ملی و دفاع در معرض توسط ماه از گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی را لرزاند که این شهر بیش از سال گذشته است.

مقامات در پکن و هنگ کنگ می گویند این قانون استفاده می شود به هدف تنها یک اقلیت از “مشکل است.” در یک Facebook, پست, ابتکار حزب استقلال گفت: چهار نفر از اعضای سابق Studentlocalism یک طرفدار استقلال که منحل شد قبل از قانون جدید اثر در زمان دستگیر شده بود به ظن نقض مقالات 20 و 21 این قانون که شامل تحریک تجزیه طلبی. آنها محروم بودند به قید وثیقه.

پلیس به نام مظنون اما رسانه های محلی و آنلاین پست گفت: تونی چانگ سابق convener از Studentlocalism بود که دستگیر شد.

منتقدان این قانون امنیت ترس آن را سرکوب گسترده آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی از جمله آزادی بیان است که تضمین شده به هنگ کنگ برای 50 سال که آن را بازگشت به قانون در سال 1997.

مانند Studentlocalism بسیاری از ضد دولتی گروه منحل فقط قبل از این قانون به اجرا در آمد اعم از استقلال طلبان هنگ کنگ جبهه ملی برای دموکراسی Demosisto بود که رهبری فعال جوان جاشوا وانگ.

صدها نفر از مغازه های کوچک باید در نظر گرفته شود شعار اعتراض خود را دیوار در حالی که ناشران باید شروع به سانسور و یا حتی رد کتاب آنها از ترس مقامات ممکن است خیال خرابکارانه. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de