به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در جهان بهبود اقتصادی به نظر می رسد تا کنون بیشتر لرزان

بیش از 17 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از دو سوم از یک میلیون نفر کشته شده اند. مجبور است که دولت به اعمال سخت مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس نگه داشتن شهروندان در خانه و کسب و کار بسته و ترغیب رکود که نمی رتبهدهی نشده است.

افزایش موارد در ایالات متحده, که در آن مرگ و میر ناشی از پیشی گرفته اند 150,000 را رهبری چندین ایالت به reimpose محدودیت. اکثر اقتصاد دانان و سرمایه گذاران بلند مدت و حتی تغذیه صندلی جروم پاول باید به وضوح گفت: چشم انداز اقتصادی بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس.

فدرال ریزرو ایالات متحده متعهد شده است بی پایان محرک به پشتیبانی از شماره 1 در جهان اقتصاد است که عمده رشد موتور محرکه اقتصاد جهانی قبل از همه گیر و در حال حاضر خطر بودن بزرگترین کشیدن, ارسال دلار به دو سال کم است.

با عفونت ها نیز در حال افزایش است در جاهای دیگر از جمله در استرالیا و هند و اسپانیا و برزیل و اقتصاددانان دوباره قطع در سال جاری چشم انداز اقتصادی در جولای 3-29 نظر سنجی نشان می دهد که بدترین انقباض ثبت شده برای اقتصاد جهان در سال 2020 است.

“ما انتظار داریم این واقعیت اقتصادی این ویروس برای شروع با ابتلا به کسب و کار در سراسر جهان به زودی” گفت: Jan Lambregts جهانی سر بازارهای مالی تحقیقات در Rabobank.

“آنچه ما نیاز داریم یک واکسن یا پیشرفت های قابل توجه در داروهای قاطعانه بازگشایی اقتصاد ما و بازگرداندن کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس – اما هیچ سحر و جادو ترکه برای هم بودن.”

رادیو فردا نظر سنجی از زمان شروع این بیماری همه گیر به دنبال یک الگوی: تکرار نکند به کوتاه مدت چشم انداز با اقتصاددانان تغییر مورد انتظار بهبود در نیمه دوم سال 2021 به مسطح کردن اولیه V شکل فرض است.

اقتصاد جهانی انتظار می رفت به کوچک شدن 4.0 درصد در سال جاری و یا در حدود $3.4 تریلیون دلار تقریبا معادل پاک کردن اقتصاد کانادا و استرالیا به طور کامل. است که از پایین تا 3.7% پیش بینی شده در ماه ژوئن ششم متوالی جمع و جور کردن به پیش بینی از 3.1 درصد رشد پیش بینی در ماه ژانویه است.

اقتصاد جهان است انتظار می رود به رشد 5.3 درصد در سال آینده اندکی کمتر از 5.4% پیش بینی شده در ماه گذشته. اما این انتظارات بر اساس بیماری که موجود با گسترده به امید یک واکسن مدتی به زودی.

اما در مورد بدترین سناریو آن را قرارداد 6.5 درصد در سال جاری بسیار بدتر از پولی بین المللی صندوق -4.9% پروجکشن و سپس رشد فقط 2.0 درصد در سال آینده.

“بیش از شش ماه به بحران شواهد نصب است که اقتصاد جهانی است به احتمال زیاد به نگاه lastingly مختلف با توجه به همه گیر” اشاره کرد مسیحی کلر سر اقتصاد پژوهش در بارکلیز.

“تغییرات شده اند آشکار در نگرش نسبت به سیاست های پولی و مالی, اما آنها همچنین به گسترش تجارت جهانی زنجیره تامین مسافرت های بین المللی و جغرافیای سیاسی.”

چشم انداز اقتصادی برای آمریکا و کانادا و بریتانیا و ژاپن و استرالیا و کاهش و انتظارات برای 2021 رشد متوسطی هستند با توجه به تاریخی رکود می رود در این سال.

از تمام اقتصادهای بزرگ نسبت به پیش بینی که گفت: ما چشم انداز بهبود یافته بود در ماه گذشته تا کنون کوچکترین.

برای منطقه یورو و چشم انداز برای سال آینده به بعد رو افزایش اندکی پس از آن سران اتحادیه اروپا توافق کردند در یک بسته محرک اقتصادی از 750 میلیارد یورو رسید.

آمریکای لاتین عمدتا هنوز در تلاش و رنج تاریخی رکود و یا رو به سودای عفونت و یا هنوز هم گرفتن دور اول تحت کنترل است.

چین که در آن ویروس است که فکر سرچشمه گرفته شد برای بازیابی سریع تر و اقتصادی تر از دیگران حتی اگر آن را هنوز هم به شدت وابسته به صادرات به سایر نقاط جهان است.

پرسید: چگونه به بهبود چشم انداز تغییر کرده بود بیش از یک ماه گذشته سه چهارم از اقتصاددانان و یا از 183 244 گفت: آن را تا به حال یا ثابت مانده و یا بدتر شده است.

فقط بیش از نیمی 75 از 149 که در پاسخ به سوال دیگری گفت: آن را به دو یا بیشتر از دو سال برای تولید ناخالص داخلی در اقتصاد آنها پوشش برای رسیدن به قبل از COVID-سطح 19. شصت و انتظار می رود این امر را حداقل یک یا دو سال و باقی مانده 14 گفت: کمتر از یک سال.

“ما تخمین های نقطه به نقطه در جهان است که تا پایان سال 2021 دارای یک سطح از فعالیت است که نه تنها به خوبی در زیر آن قبل از همه گیر رشد مسیر اما در بسیاری از موارد هنوز هم در زیر آن پایان 2019 سطح” اشاره کرد HSBC جهانی اقتصاددان ارشد جانت هنری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de