بنگلادش چشم راه حل دراز مدت به فرسایش زمین در میان شایع سیل

کار در جریان است برای رسیدگی به این موضوع پس از شناسایی 54 مناطق آسیب پذیر در سراسر مناطق 22 گانه معاون وزیر منابع آب Enamul Haque شمیم گفت: bdnews24.com. نتایج حاصل از این تلاش آشکار خواهد شد در چند سال او اضافه شده است.

بخش های بزرگی از بنگلادش شده اند مستغرق برای بیش از یک ماه در پی بارش باران های سیل. رودخانه فرسایش شایع شده است بیش از حد در طول این دوره است. پدیده ای است که به احتمال زیاد به تشدید بیشتر زمانی که سیلاب فروکش اضافه کردن به مشکلات مردم است که در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری کروناویروس.

وزارت منابع آب به ریاست شمیم که تحسین از یک محل در کنار رودخانه Padma دارای کلیدی برای پرداختن به این مشکل است. معاون رئيس جمهور سابق از DUCSU که تا به حال نیز منجر Chhatra لیگ شاخه دانشجویی از حزب حاکم شمیم یک تازه وارد به کابینه منصوب در شروع لیگ عوامی دولت ترم جاری.

در مصاحبه با bdnews24.com روز پنجشنبه شمیم نشان داد برنامه های دولت برای جلوگیری از فرسایش زمین در کشور است.

یک نماینده مجلس از شریتپور, شمیم شروع به صحبت کردن در مورد تغییرات در چشم انداز از خانه آبا و اجدادی خود با توجه به رودخانه فرسایش.

“من متعلق به یک منطقه است که رنج می برد بسیاری از رودخانه فرسایش. من تگرگ از شریتپور. من متولد Naria Upazila اما پدر من تا به حال به حرکت و حل و فصل در یکی دیگر از upazila که ما از دست ما خانه آبا و اجدادی به رودخانه است.”

او برجسته جغرافيايي از جاری شدن سیل و رودخانه فرسایش در بنگلادش, یک دلتا ملت است. سیل و رودخانه فرسايش نیست بستگی دارد به طور کامل در بنگلادش اما در بالادست رودخانه در آسام و Jalpaiguri در هند و نپال و چین ،

معاون وزیر با این حال اذعان کرد که مردم را رنج از سیل شده است تشدید coronavirus بیماری همه گیر. نخست وزیر شیخ حسینه خواستند دستور داده است تا مقامات به پرچم مناطقی که مستعد ابتلا به رودخانه فرسایش و پیدا کردن یک راه حل دائمی برای مشکل او گفت:.

“همانطور که ما در حال شروع پروژه های دائمی در 54 مکان در 22 منطقه, مردم با تا حد زیادی خواهد بود امان از اثرات غرقاب و فرسايش رودخانه” گفت: شمیم و اضافه کرد که او در حال حاضر بازدید از سایت های آسیب پذیر.

اگر چه سدها معمولا ساخته شده برای جلوگیری از رودخانه ها از بلعیدن اراضی این ساختار گاهی اوقات ترک مکان آنها قرار است برای محافظت از هولناک. عدم تلاش های تعمیر و نگهداری همراه با فساد نیز در تشدید این وضعیت است.

“درست است که سد نمی شد به درستی حفظ شود” گفت: شمیم.

یک گروه ضربت دولت است تشکیل شده است برای مقابله با فساد و ارزیابی کیفیت کار او در پاسخ به یک سوال.

سدهای کشش در سراسر تقریبا 16,700 متر از کشور از جمله 7,557 متر در مناطق ساحلی معاون وزیر اشاره کرد. نیز وجود دارد که از 2500 متر از سد مستغرق در پا مسن مناطق.

“همه این سدها ساخته شد حدود 40 سال پیش. اینها بسیار بالا و یا گسترده. بسیاری از آنها نیاز به تعمیر فوری.”

در 139 پوشه ها به خصوص در مناطق ساحلی ارتفاع و عرض هر یک از سدهای در حال گسترش است.

پروژه های جدید توسط دولت ساخته شده لایروبی اجباری در حالی که نیروی کار افزایش یافته است بیش از حد.

شمیم همچنین روشن کردن نتایج مثبت از پروژه های دولت. تحت نخست وزیر ابتکار یک پروژه با هدف پایان دادن به مشکل جاری شدن سیل در راه اندازی شد Naria که در آن از 5000 خانه تخریب شد و در سال 2018 است. تنها 10 خانه تخریب شد وجود دارد در سال 2019 در حالی که سرزمین اصلی بوده است نه متاثر از سیل در این سال است.

دولت آغاز یک پروژه به ارزش Tk 80 میلیارد دلار در خولنا پس از افرادی که دچار طوفان Fani و Amphan ابراز نیاز به یک سد و امداد رسانی کالا گفت: معاون وزیر.

دائم پروژه ها آغاز خواهد شد در تمام مناطق آسیب پذیر در مراحل. از آن خواهد شد کاهش خطر سیل و آن را یک راه حل پایدار برای این مشکل از رودخانه فرسایش و غرقاب.

بودجه برای منابع آب وزارت مطرح شده توسط Tk 10 میلیارد دلار از سال گذشته به منظور تسهیل آن افزایش ظرفیت کار می کنند با توجه به شمیم.

در مورد طرح دولت اگر سیل وضعیت همچنان گفت: “ما در حال ایستاده در کنار مردم ما است. وزارت منابع آب شده است کمک به مردم پس Apr 19 در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.”

این وزارتخانه در عین حال برای دریافت یک تصویر کامل از تاثیر سیل معاون وزیر اضافه شده است.

“ما در حال دریافت منطقه-عاقلانه اطلاعات و مراحل گرفتن درآمده است. بسیاری از جاده ها غوطه ور هستند. مهم نیست که چگونه به خوبی ساخته شده و جاده ها آنها را ویران اگر آنها باقی می ماند هولناک برای یک ماه.”

برچسب دفتر خود را به عنوان یک وزارت برای بشریت’, شمیم اضافه شده است که آن را تلاش برای اطمینان حاصل شود که زندگی و معیشت مردم در پا مسن مناطق حفاظت شده هستند.

شمیم همچنین بر افزایش بهره وری وزارت خود در اجرای پروژه ها.

“آن زمان دو تا سه سال به آغاز یک پروژه است. اما در حال حاضر ما در طراحی یک پروژه و ارسال آن به برنامه ریزی وزارت که جلو آن را به ECNEC برای تصویب. ما در شروع این پروژه در عرض یک هفته پس از ECNEC آن را تصویب و کل این فرایند طول می کشد تنها یک سال است.”

“ما امیدواریم که دائم پروژه ها خواهد شد اطمینان از ایمنی مردم را از غرقاب و فرسایش در چند سال آینده” شمیم گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de