چینی-حمایت هکرها هدفمند COVID-19 واکسن شرکت مدرن

هفته گذشته پلیس آمریکا ساخته شده عمومی کیفرخواست از دو اتباع چینی متهم به جاسوسی در ایالات متحده از جمله سه unnamed ما بر اساس اهداف درگیر در تحقیقات پزشکی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. کیفرخواست متحده هکرهای چینی “انجام شده شناسایی” در برابر کامپیوتر و شبکه از یک ماساچوست بیوتکنولوژی شرکت شناخته شده است به کار بر روی یک coronavirus واکسن در ماه ژانویه است.

مدرن است که در ماساچوست و اعلام آن COVID-19 کانديد واکسن در ژانویه تایید کرد به دنبال این است که این شرکت تا به حال شده است در تماس با FBI و ساخته شده بود آگاه مشکوک “اطلاعات شناسایی فعالیت های” توسط نرم گروه ذکر شده در هفته گذشته کیفرخواست.

شناسایی فعالیت ها می تواند شامل طیف گسترده ای از اقدامات از جمله کاوش عمومی وب سایت برای آسیب پذیری به سراغ کردن مهم حساب پس از ورود به یک شبکه, امنیت, کارشناسان می گویند.

“مدرن باقی می ماند بسیار هوشیار به پتانسیل امنیت سایبری تهدیدات حفظ داخلی, تیم, خارجی, خدمات پشتیبانی و خوب کار روابط با خارج مقامات به طور مداوم ارزیابی تهدیدات و حفاظت از اطلاعات ارزشمند” سخنگوی ری اردن گفت: کاهش به ارائه جزئیات بیشتر.

آمریکا مقام امنیتی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن نیست ارائه اطلاعات بیشتر است. اف بی آی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی کاهش یافته است به افشای هویت شرکت هدف حمله هکرهای چینی.

مدرن را کانديد واکسن یکی از اولین و بزرگترین شرط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر. دولت فدرال در حال حمایت از توسعه این شرکت واکسن با نزدیک به نیم میلیارد دلار و کمک به مدرن راه اندازی یک کارآزمایی بالینی به 30000 نفر آغاز این ماه است.

چین نیز مسابقه به توسعه یک واکسن با گرد هم آوردن آن دولت و بخش خصوصی برای مبارزه با یک بیماری است که به کشته شدن بیش از 660,000 مردم در سراسر جهان است.

ژوئیه 7 کیفرخواست هفته گذشته منتشر شد مدعی است که دو هکرهای چینی Li شائویو و دونگ Jiazhi انجام یک دهه هک ولگردی و قانونی شکنی که اخیرا شامل هدف قرار دادن COVID-19 تحقیقات پزشکی قرار گرفتند.

دادستان گفت و لی دونگ عمل به عنوان پیمانکاران برای چین و وزارت امنیت دولتی سازمان اطلاعات. پیام های چپ با چندین حساب های ثبت شده تحت Li دیجیتال نام مستعار oro0lxy شد بازگشت نیست. جزئیات تماس برای دونگ در دسترس نیست.

به سفارت چین در واشنگتن با اشاره رویترز به های اخیر چینی خارجی وزارت دیدگاه است که گفت: “چین شده است عمده قربانی سایبری دزدی و حملات” و مقامات “به شدت مخالفت و مبارزه” چنین فعالیت هایی است. دولت چین همواره هرگونه نقش در نرم حوادث در سراسر جهان است. سفارت سخنگوی نیست آدرس خاص سوال ارسال شده از طریق ایمیل.

دو دیگر unnamed تحقیقات پزشکی شرکت های ذکر شده در وزارت دادگستری کیفرخواست به عنوان شرکت های زیست فناوری مستقر در کالیفرنیا و مریلند است. دادستان گفت: “هکرها “جستجو برای آسیب پذیری” و “انجام شده شناسایی” در برابر آنها.

دادگاه پرونده توصیف کالیفرنیا شرکت به عنوان کار بر روی داروی ضد ویروسی تحقیق و پیشنهاد مریلند شرکت کرده بود اعلام کرد تلاش برای توسعه یک واکسن در ماه ژانویه است. دو شرکت است که می تواند مطابقت با کسانی که توضيحات: Gilead Sciences Inc و Novavax Inc.

جلعاد سخنگوی کریس ریدلی گفت: شرکت نمی کند اظهار نظر در مسائل امنیت سایبر. Novavax نخواهد خاص در نظر cyber security فعالیت اما گفت: “ما امنیت سایبری تیم شده است هشدار به اتهام تهدیدات خارجی شناسایی شده در اخبار است.”

مشاور امنیت آشنا با چند نرم تحقیقات مربوط به لیگ برتر بیوتکنولوژی شرکت در سال گذشته گفت: چینی هک کرده بودند به طور گسترده در ارتباط با چین و وزارت امنیت یکی از نیروهای اصلی در هدف قرار دادن COVID-19 پژوهش در سطح جهان است. این مسابقات به شرح بازجویی از هکرها به عنوان MSS پیمانکاران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net