اولین coronavirus مثبت سگ حیوان خانگی در آمریکا می میرد: گزارش

نیویورک ژوئیه 31

چوپان آلمانی, ‘Buddy’ که اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus عفونت در حیوان خانگی سگ در ما مرده است در اینجا با توجه به گزارش.

در ماه ژوئن ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه (NVSL) اعلام کرده بود سگ به عنوان اولین حیوان خانگی در آمریکا آزمایش مثبت برای این ویروس SARS-CoV-2 پشت COVID-19 بیماری همه گیر.

قبل از سگ نشانه یکی از صاحبان آن رابرت ماهونی, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و دیگری تا به حال نشانه های سازگار با این ویروس.

صاحبان گفت: National Geographic است که Buddy توسعه مشکلات تنفسی در اواسط ماه آوریل پس از Mahoney بیمار بوده است با رمان coronavirus برای چند هفته.

بر اساس این گزارش دوستان سلامت کاهش یافته است به طور پیوسته پس از وی به ایجاد مشکلات تنفسی و ضخامت مخاط بینی در مارس و او euthanised در جولای 11 بعد از او شروع به استفراغ لخته خون است.

در حالی که معلوم نیست که آیا این SARS-CoV-2 ویروس نقش مهمی در دوستان, مرگ, آزمایش خون نشان داد سگ ممکن است تا به حال لنفوم, سرطان سیستم ایمنی بدن.

با توجه به این وزارتخانه وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات نقش مهمی در گسترش coronavirus.

این رمان coronavirus ممکن است گسترش از مردم به حیوانات در برخی از موقعیت ها.

شواهد برای این گزارش شد در یک مطالعه از دو سگ ها در هنگ کنگ در ماه مه منتشر شده در مجله طبیعت نشان دادن شواهدی از عفونت با ویروس. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de