هند گشت پلیس پیش از ساخت معبد در تلخی رقابت سایت

دادگاه عالی هند حکم سال گذشته که هندوها بر این باورند که این سایت در شمال شهر ایودیا زادگاه Lord Ram, فیزیکی تجسم هندو خدا ویشنو باشد مجاز به ساخت یک معبد وجود دارد.

هندوها می گویند سایت مقدس برای آنها مدتها قبل از مسلمان مغول هند برجسته ترین حاکمان اسلامی ساخته شده است که ببری مسجد وجود دارد در 1528. دادگاه گفت: مسلمانان داده می شود یکی دیگر از قطعه زمین برای مسجد است.

نخست وزیر نارندرا مودی که حاکم Bharatiya Janata Party مبارزه برای بیش از سه دهه برای معبد دعوت شده است برای ذخیره کردن معبد بنیاد سنگ در اوت. 5, مقامات گفت.

“اما سفر خود بستگی به وضعیت همه گیر و نگرانی های امنیتی در اطراف آن گفت:” یک مقام ارشد در مودی در دهلی نو با اشاره به رمان coronavirus.

“اجتماعی فاصله قوانین را در پی خواهد داشت” گفت: این مقام که کاهش یافته است به عنوان او را مجاز می شود.

در سال 1992 یک هندو اوباش نابود 16 قرن, مسجد, در سایت, راه اندازی شورش است که در آن حدود 2000 نفر که اکثر آنها مسلمان بودند کشته در سراسر کشور است.

دادگاه جنگ بر سر مالکیت این سایت دنبال کرد.

از آنجا که حکم دادگاه در سال گذشته تنش کاسته است و مسلمانان که حدود 12 درصد اکثریت هندو در هند تا حد زیادی پذیرفته شده تصمیم گیری.

“ما پذیرفته شده است که معبد هندو ساخته خواهد شد و هیچ نقطه ای در ایجاد تنش” گفت: Shakib نور یک عضو از یک مسلمان مذهبی هیئت مدیره در اچهنرا

با این وجود مقامات در ایودیا دستور داده اند که پلیس به گشت زنی در خیابان ها و موانع به راه اندازی برای جلوگیری از جمعیت بزرگ در گردهمایی هفته آینده.

در حالی که هند به پایان رسیده ترین آن coronavirus محدودیت های آن را حفظ کرده است ممنوعیت اشاره کرده است.

کمک های مالی برای معبد را ریخت و در از هندوها در هند و خارج از کشور. باید آن را به پایان رسید تا سال 2022 آن طرفداران می گویند.

“این یک لحظه بزرگ برای کل جامعه هندو” گفت: Sharad Sharma, عضو ارشد Vishwa هندو Parishad یک تندرو هندو گروه های درگیر در معبد را ساخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de