وام توقف می خورد به بانک ها درآمد; 15-40 درصد از خالص درآمد حاصل از بهره از دسترس بانک های خصوصی

Loan Moratorium, sebi, supreme court, NBFC, HFCs, loan transactions, non convertible debentures, MF industryگزارش سهم از توقف وام کاهش یافته است در سراسر وام دهندگان خصوصی به جایی بین 10-25 ٪ از ژوئن برابر 30-70 ٪ در ماه آوریل .

سهم توقف وام قابل توجهی پایین آمده برای وام دهندگان خصوصی است که تا کنون گزارش خود از ماه آوریل تا ژوئن چهارم نتایج و دوبله شده است به عنوان نشانه ای از بهبود بسیاری است. اما از خالص درآمد حاصل از بهره از بانک ها مبلغ زیادی است بهره تعلق و جمع آوری به عنوان وام تحت مهلت قانونی گفت: سرمایه گذاری در بانک کردیت سوئیس در گزارش اخیر. “بهره تعلق (و نه جمع آوری شده) هنوز هم اختصاص به همان اندازه به عنوان 15-40 درصد از 1Q (آوریل-ژوئن چهارم) NII کاهش قابلیت اطمینان از زمان گزارش سود دهی” این گزارش گفت:. با قطعیت هنوز هم بلندی زیادی وضعیت بانک ها شبیه به گربه شرودينگر پارادوکس که در آن ممکن نخواهد بود بدانید اگر گربه مرده است یا زنده تا زمانی که مهلت قانونی به پایان می رسد.

“با توجه به سهم وام در مهلت قانونی به خصوص بالاتر سهم وام در مهلت قانونی در خرده فروشی پربازده کتاب علاقه تعلق در این وام اختصاص 15-40 درصد از NII برای بانک ها با بانک های کوچک تر از دیدن یک سهم بیشتری در 30-50 ٪” این گزارش گفت:. به اشتراک گذاری از مهلت قانونی تا به حال کاهش یافته به مرحله دوم از بازپرداخت وام قابل تامل است. گزارش سهم از توقف وام کاهش یافته است در سراسر وام دهندگان خصوصی به جایی بین 10-25 ٪ از ژوئن برابر 30-70 ٪ در ماه آوریل زمانی که هیچ کسب و کار دیگر از ملزومات اجازه داده شد برای اجرای. کردیت سوئیس گفت: افت شدید در حساب از تغییر در رویکرد از انتخاب کردن برای انتخاب روش. حتی برای وام است که آمده اند به خارج از مهلت قانونی بانک گزارش مجموعه بهره وری به باقی مانده اند و زیر قبل از coronavirus سطوح.

اخبار مرتبط

یکی دیگر از نگرانی برای وام دهندگان خصوصی است که افت در پیشرفت توسط بانک ها به عنوان آنها رشد می کنند ریسک گریز. “بانک های خصوصی گزارش ~2% در سه ماهه انقباض در وام به عنوان بسیاری از بانک ها به عقب کشیده در وام های مصرف کننده. شرکت رشد بهتر برگزار شد در بازگشت از بانک های بزرگتر افزایش قرار گرفتن در معرض محبوب ترین شرکت ها” کردیت سوئیس اشاره کرد. از سوی دیگر سپرده را برداشت. کوچکتر وام دهندگان خصوصی نیز شاهد رشد سالم در کسا سپرده در سه ماهه اول.

در حالی که بانک های بزرگ را کاهش نرخ سپرده توسط 150-250 به صورت نقاط کوچک بانک ها باید تنها کمرنگ نرخ 50-100 اساس امتیاز. با سقوط وام و افزایش سپرده های بانک ها می تواند به صورت مشکلات در حفاظت از حاشیه های خود را. برای اضافه کردن به آن بانک ها افزایش یافته است مقررات برای مقابله با این اختلالات است که این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد با خود دارد. بانک های خصوصی را نگه داشته و کنار پایتخت, برابری 2%تا 8% از وام در مهلت قانونی تا کنون. علاوه بر این بانک ها نیز هم مطرح شده و یا در حال تلاش برای افزایش سرمایه از طریق ابزار های مختلف به جزر و مد از طریق بار مشکل است. آژانس رتبه بندی مودی و S&P جهانی به تازگی گفت که کوچکتر وام دهندگان می تواند مشکلات با تغییر محیط در بخش های مالی, به عنوان آنها فاقد سرمایه در مقابله با headwinds.

کردیت سوئیس گفت: آن را ترجیح می بزرگ بانک های خصوصی خود را داده بهتر متنوع وام کتاب و قوی تر RoE انتظارات. خود تراکم بالا هستند HDFC بانک ICICI بانک و بانک محور.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de