آکسفورد واکسن نشان می دهد حفاظت در برابر COVID-19 در میمون ها: مطالعه

لندن جولای 30

یک COVID-19 کانديد واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد در انگلستان باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن و کاهش بار ویروسی در میمون ها در معرض SARS-CoV-2 ویروس با توجه به مطالعه در مجله Nature منتشر شده در روز پنج شنبه.

محققان از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریکا و دانشگاه آکسفورد دریافتند که ChAdOx1 nCoV-19 واکسن محافظت جالبه از COVID-19 ذات الریه — یک عارضه SARS-CoV-2 عفونت است که در آن ریه ها ملتهب شده و ممکن است با پر از مایع.

نتایج اولیه از این تحقیق استفاده شد به منظور تسهیل در شروع آزمایش بالینی این واکسن در انسان, محققان اشاره کرد.

ChAdOx1 nCoV-19 ساخته شده است از ضعف شامپانزه بودند — یک گروه از ویروس ها است که می تواند طیف وسیعی از بیماری ها از جمله سرماخوردگی — که بیانگر SARS-CoV-2 سنبله پروتئین یک ساختار است که قادر می سازد coronavirus برای ورود به سلول های انسان است.

محققان نشان می دهد که یک تک دوز از ChAdOx1 nCoV-19 با توجه به شش macaques 28 روز قبل از قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2 موثر است در جلوگیری از آسیب به ریه ها و به شدت کاهش بار ویروسی که در مقایسه با شش کنترل حیوانات.

بیشتر از شش macaques داده شد یک تقویت کننده دوره از دو دوز از این واکسن در 56 و 28 روز قبل از چالش است که افزایش پاسخ ایمنی این تیم در بر داشت.

این واکسن حیوانات نشان داد هیچ مدرکی دال بر ایمنی بدن-افزایش بیماری التهابی است که مشاهده شده است در برخی از مطالعات بالینی واکسن در برابر SARS-CoV-2 با توجه به محققان.

آنها اشاره کرد که با وجود تفاوت در ویروسی ریختن از بینی بین واکسن و کنترل حیوانات.

این یافته نشان می دهد که ChAdOx1 nCoV-19 ممکن است جلوگیری از عفونت یا انتقال, اما ممکن است باعث کاهش بیماری محققان اشاره کرد.

این مطالعه منجر به آزمایش های بالینی از ChAdOx1 nCov-19 واکسن که ثبت نام بیش از 8000 داوطلب که از ابتدای جولای سال 2020 گفتند.

مطالعه دیگری در 52 بالغ rhesus macaques در مجله Nature منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که یک تک دوز از واکسن ساخته شده از یک آدنو گروهی از ویروس ها هستند که مربوط به بیماری های مانند خفیف سرما حفاظت از حیوانات در برابر SARS-CoV-2.

بهینه نسخه از این واکسن در حال حاضر در حال بررسی در آزمایشات بالینی گفت: محققان این مطالعه از دانشکده پزشکی هاروارد در ایالات متحده است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de