فیزیکی فاصله مرتبط با کاهش قابل توجهی در COVID-19 انتقال: مطالعه

The study was published in the journal PLOS ONE on Thursday.مطالعه منتشر شده در مجله PLOS ONE در روز پنج شنبه.

اجرای فیزیکی فاصله سیاست های ملی است که در ارتباط با کاهش قابل توجهی در انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 و کاهش جامعه تحرک به گفته محققان از جمله یک هندی تبار.

مطالعه منتشر شده در مجله PLOS ONE در روز پنج شنبه نشان داد که فاصله فیزیکی سیاست های مصوب در سراسر کشور در 46 کشور مانع از حدود 1.57 میلیون نفر از COVID-19 بیش از یک دوره دو هفته ای به نمایندگی از 65 درصد کاهش در موارد جدید.

اخبار مرتبط

محققان تاکید مزایای قابل توجهی است که می تواند توسط افراد تمرین های اجتماعی فاصله گرفته است.

“از ما داده محور تجزیه و تحلیل مشخص شد که تمرین های اجتماعی فاصله می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی نرخ انتقال گفت:” Raghu Kalluri استاد در دانشگاه تگزاس مرکز سرطان دکتر اندرسون در ایالات متحده است.

تجزیه و تحلیل اثرات اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های جهانی, محققان قادر بودند برای به دست آوردن اطلاعات کافی برای 46 کشور جهان با ملی اجتماعی فاصله سیاست 74 سازمان ملل بدون چنین سیاست و 14 با سیاست های منطقه ای.

داده ها نشان می دهد که به طور قابل توجهی بیشتر کاهش در انتقال دیده می شد در کشور پس از اجرای ملی اجتماعی فاصله سیاست در مقایسه با کسانی که با سیاست های منطقه ای و یا همسان قاب زمان در کشورها بدون سیاست محققان گفتند.

تفاوت معنیداری بین دو کشور با سیاست های منطقه ای و کسانی که بدون اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های آنها گفت.

کشورهای با هر اجتماعی فاصله سیاست تا به حال به طور قابل توجهی کاهش می یابد و جامعه تحرک نسبی به سازمان ملل بدون سیاست و کسانی که با سیاست های ملی دیدم بیشتر کاهش می یابد از کشورها با سیاست های منطقه ای با توجه به محققان.

وجود یک ارتباط قوی بین کاهش تحرک و کاهش انتقال ویروس از طریق برجسته سازی اهمیت افراد تمرین های اجتماعی فاصله به طور موثر جلوگیری از انتقال ویروس از طریق آنها گفت.

“این شواهد روشن است که اجتماعی فاصله اقدامات می تواند در مجموع باید اثرات فوق العاده ای بر کاهش انتقال SARS-CoV-2 و ما را تشویق افراد به عمل اجتماعی فاصله برای کمک به کنترل گسترش عفونت” گفت: Kalluri.

“به اعتقاد ما این داده ها را فراهم مفید شواهد برای مقامات بهداشت عمومی و سیاست گذاران که با توجه به آینده اقدامات لازم برای کاهش گسترش COVID-19 در جوامع خود,” او گفت:.

محققان اذعان مطالعه محدود است با اتکا مستقیم COVID-19 تست که ممکن است دست کم گرفتن شيوع.

آنها نیز با تمرکز بر گسترش نرخ زیر پیاده سازی اجتماعی فاصله سیاست به عنوان یک کنترل داخلی برای چندین عوامل دیگر به احتمال زیاد در کمک به گسترش نرخ.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de