افزایش قیمت هدف-برای-درآمد MCX به 34x کمی بالاتر تاریخی معنی

Both product and participation are expanding well at MCX.هر دو محصول و مشارکت در حال گسترش خوبی در MCX.

ADTV در جولای بهبود از 1Q پایین است و ردیابی بیش از FY20 سطح. این افزایش باید بیشتر به عنوان نفت خام ADTV normalises. طرح های مانند شاخص محصولات جدید کراوات یو پی اس و شاخص مانند مقدار تحویل نورد هست. هدف ما بالا بردن P/E به 34x, حاشیه بالای تاریخی چیست.

متوسط روزانه ارزش معامله (ADTV) در MCX بهبود به شدت از 1Q پایین و ما انتظار داریم که این به بهبود بیشتر است. ADTV به بهبود ~ 350 میلیارد تومان در ماه جولای (ماه-به-تاریخ) از Rs 231 میلیارد دلار در F1Q21, کمک, قوی, قیمت طلا و نقره. ما انتظار داریم که این بیشتر به حرکت می کند تا به عنوان نفت خام تجاری حاشیه normalises از زمان 100% اگر و هنگامی که Sebi تصویب آن — به احتمال زیاد بیش از ماه آینده ما فرض کنیم با MCX داشتن فعال پلت فرم خود را برای حمایت از منفی قیمت گذاری شده است. ما در بالا بردن FY21e ADTV از Rs 316 میلیارد تومان به 351 میلیارد بنحوی تومان 398 میلیارد دلار در بقیه FY21.

اخبار مرتبط

ما در بالا بردن EPS توسط 3-5 ٪ در سراسر FY21-23: در FY21 ما افزایش دیگر ما درآمد مفروضات و کاهش هزینه های داده شده خوب کنترل هزینه. این است که تا حد زیادی جبران فرض ما یک تومان 188 میلیون و نوشتن از سرمایه گذاری در یک نقطه تجاری سیستم پس از عدم تحقق شرایط و نرخ مالیات بالاتر برابر قبل از فرض است. FY22-23 EPS پیش بینی افزایش با توجه به هزینه های پایین تر و نرخ مالیات. ما در بالا بردن EPS توسط 3-5 ٪ در سراسر FY21-23: در FY21 ما افزایش دیگر ما درآمد مفروضات و کاهش هزینه های داده شده خوب کنترل هزینه. این است که تا حد زیادی جبران فرض ما یک تومان 188 میلیون و نوشتن از سرمایه گذاری در یک نقطه تجاری سیستم پس از عدم تحقق شرایط و نرخ مالیات بالاتر در مقابل قبل از فرض است. FY22-23 EPS پیش بینی افزایش با توجه به هزینه های پایین تر و نرخ مالیات.

ما پایان نامه سازه و دوره ای احسن در حال پخش است. ما هدف ما بالا بردن P/E به 34x, حاشیه های بالا در دراز مدت چیست. هر دو محصول و مشارکت در حال گسترش خوبی در MCX. شاخص های آتی به احتمال زیاد راه اندازی شده در آگوست 14. نیز وجود دارد که بیشتر محصولات انرژی بخش در آثار و MCX در ادامه به ایجاد صنعت جدید کراوات یو پی اس مانند که با Mjunction. وجوه متقابل و راه اندازی طرح های بزرگ از جمله کالاها. افزایش خرده فروشی کالا مشارکت یکی از کلیدی برنامه عمل برای بسیاری از خرده فروشی سهام بانک مورد حمایت کارگزاران.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de