اتکای درآمد: چگونه Mukesh Ambani خواهد تسلط خرده فروشی دیجیتال, خدمات

To dominate the more deliberate purchases, Ambani will need to go offline.برای تسلط بیشتر عمدی خرید Ambani نیاز به رفتن نیست.

چیزهایی که هیچ کس نباید از دست بدهد در یک تاکسی — تلفن خود را و کیف پول — چه هند ثروتمندترین مرد می خواهد به کنترل. و Mukesh Ambani در نظر دارد به انجام آن در یک بازار یک میلیارد به علاوه مصرف کنندگان است. نفت-و-پتروشیمی سرمایه دار خیلی مهم دیجیتال خدمات راه اندازی نیاز به او را به تسلط بر استفاده از دستگاه های تلفن همراه در حالی که خود را در خرده فروشی های زنجیره ای هندوستان بزرگترین نیاز به گرفتن حداکثر مشتریان کیف پول. از طریق مه از همه گیر میلیاردر گل سرسبد Reliance Industries Ltd. نشان دادن یک نگاه اجمالی از این دو مسیر استراتژی است.

اگر چه خالی با یک بار دست آوردن از فروش 49 درصد از آن سوخت خرده فروشی کسب و کار BP Plc درآمد خالص از $1.8 میلیارد دلار در ماه ژوئن سه ماهه ضرب و شتم همه تحلیلگر تخمین می زند. و این که خرده فروشی به دست آورد تنها $145 میلیون دلار درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک 47 درصد افت از سال گذشته است. یک جهش بزرگ در خدمات دیجیتالی به کمک تکیه کوسن Covid-19 ضربه است که آمار آن در پتروشیمی و پالایش نقدی گاو واقعا سخت است.

اخبار مرتبط

چشم انداز انرژی و مواد غم انگیز حتی در دراز مدت. با این حال تلو تلو خوردن در هند داخلی خرده فروشی موقت است در نتیجه دولت ناگهانی مارس مستند. آنچه مهم است این است که با هم, دو, رشد, زمینه دیجیتال و خرده فروشی در آورده درآمدی بیش از 1 میلیارد دلار گذشته تغییر از یک سال پیش هنگامی که مسن تر کالا کسب و کار تحت الشعاع سود حاصل از مصرف کننده جدید متمرکز واحد دو به یک است.

این بازسازی اعتماد تماشا خواهد کرد کاملا هر دو در دره سیلیکون و در وال استریت. یک 20 میلیارد دلار جذب سرمایه ولگردی و قانونی شکنی از خیمه سرمایه گذاران و تکنولوژی غول از جمله Facebook, Inc. و حروف الفبا, Inc., تاسیس شده Ambani را Jio سیستم عامل Ltd. به عنوان جاه طلبانه ترین خدمات دیجیتالی بازی به ظهور از هند است.

از سرگرمی و آموزش و پرورش و بهداشت و درمان به 5G برای self-driving cars, Jio امید به جمع آوری ریز مبالغ از حدود 400 میلیون مشترک از هسته خود خدمات بی سیم. مقرون به صرفه آندروید گوشی با سیستم عامل ساخته شده توسط الفبای گوگل خواهد بود که ابزار برای رسیدن به کم درآمد پایین از مشتری هرم. اگر کسب و کار دیجیتالی می تواند به حفظ آن 30 درصد به علاوه رشد فروش در 40 ٪ -plus حاشیه Ebitda آمریکا اولیه ارائه عمومی Jio در $100-میلیارد-به علاوه ارزیابی کرد. که تقریبا دو پنجم بالاتر از آنچه تحلیلگران بر این باورند که در حال حاضر ارزش است.

تجارت درون Jio انجام شده شاید بیش از Facebook WhatsApp پرداخت موتور خواهد بود اتفاقی به چگونه مشتریان خود را صرف شش ساعت آنلاین. برای تسلط بیشتر عمدی خرید Ambani نیاز به رفتن نیست. که در آن خود را 29 میلیون فوت مربع از فضای خرده فروشی و شبکه های مجازی اتصال مستقل محله فروشگاه ها با خانواده ها — در مفید آمده است. یک پنجم از اعتماد خرده فروشی درآمد ناشی از مواد غذایی و مواد غذایی است که کم حاشیه اما مهم اطمینان بلند. آن را نیز یک دسته با قد بلند و موانع ورود از آنجا که مواد غذایی تازه نیاز به پیچیده مزرعه به فروشگاه زنجیره تامین در یک کشور که در آن حمل و نقل و ذخیره سازی هستند چندساله چالش است.

در این ماه مجمع عمومی سالانه Ambani وعده داده شده به induct “شرکای جهانی و سرمایه گذاران” در خرده فروشی بعد از چند محله اشاره به تکرار این صندوق جمع آوری در Jio.

تکیه امپراتوری بزرگترین قرعه کشی به سرمایه گذاران جهانی است و هم ترازی آن با نخست وزیر نارندرا اولویت های سیاست. مودی به شدت نیاز به یک داستان موفقیت به تعمیر برخی از آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر وجود ندارد بسیاری از بخش خصوصی ترازنامه با بلند به بیان به خود حرف از اعتماد به نفس است که به هدف کاهش واردات از چین کالا. بسیاری دیگر از هند گروه های کسب و کار — از جمله این که از Ambani برادر کوچکتر, Anil — در حال غرق شدن در ناپایدار اهرم. تکیه داد اما ماندم, به پس از هفت سال از 100 میلیارد دلار صرف شراب خواری و قطع آن خالص بدهی به صفر است.

ایالات متحده-چین رابطه شکستن غرب نیاز به یک اثبات مفهوم از هند به عنوان یک جایگزین فرصت های سرمایه گذاری. در پنج سال زمانی که Covid تاثیر کمرنگ شده اما امروز. که چه Ambani امیدوار است به ارائه با گسترش تسلط خود را بر روی گوشی و کیف پول.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de