اعتماد JERA امن $642m در وام برای بنگلادش قدرت پروژه

پروژه شرکت اعتماد بنگلادش LNG و قدرت با مسئولیت محدود, امضا قرارداد وام برای تامین مالی با یک گروه از بانک ها که شامل بانک ژاپن برای همکاری های بین المللی JERA گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را در روز جمعه.

تامین مالی بسته شامل 200 میلیون دلار از بانک انکشاف آسیایی بانک انکشاف آسیایی در بیانیه ای جداگانه گفت.

این پروژه برای ساخت و راه اندازی یک 745 مگاوات (خالص خروجی: 718 مگاوات) گاز combined-cycle power پروژه در Meghnaghat از نرینگنج حدود 40 کیلومتری جنوب شرقی داکا.

برق تولید شده به فروش می رسد تحت دراز مدت قدرت خرید توافق با بنگلادش توسعه برق مدیره برای مدت 22 سال از شروع عملیات تجاری.

اعتماد به قدرت و JERA باید ابتکار عمل را در ترویج این پروژه است.

پروژه شرکت توافق کردند EPC قرارداد با سامسونگ C&T در ماه جولای.

با این وام موافقت نامه قرارداد عمده مورد نیاز برای توسعه این پروژه تکمیل شده است با توجه به این بیانیه.

“رفتن به جلو قدرت تکیه و JERA تمرکز در مقیاس کامل ساخت و ساز و کار به طور پیوسته به سمت دستیابی به عملیات تجاری در سال 2022,” گفت: JERA.

“ما خوشحال هستیم که برای رسیدن به تامین مالی tie-up برای برجسته این پروژه که بزرگترین سرمایه گذاری مستقیم خارجی و بزرگترین IPP در بنگلادش با کنسرسیومی از بانک ها به رهبری JBIC. این نشان دهنده یکی از بزرگترین بودجه کراوات یو پی اس برای یک پروژه در بنگلادش بخش برق گفت: آنیل D Ambani رئیس قدرت تکیه.

“در بنگلادش که در آن رشد تقاضای برق است که انتظار می رود به همراهی پایدار, توسعه اقتصادی, هدف ما برای کمک به این کشور در توسعه اقتصادی از طریق شرکت ما در تولید برق و زیرساخت های کسب و کار از جمله این پروژه گفت:” ساتوشی اندا رئیس جمهور JERA.

با وجود افزایش قابل توجهی در نصب شده ظرفیت تولید در بنگلادش بیش از دهه گذشته تقاضا برای برق است که هنوز به طور کامل ملاقات از طریق عرضه داخلی است.

برای کمک به بستن شکاف بنگلادش در ادامه به تاکید بیشتر بخش خصوصی و سرمایه گذاری در تولید برق با توجه به ADB.

این کارخانه واقع در بانک ها از Meghna رودخانه را افزایش ملی ظرفیت تولید حدود 4 درصد کاهش نیاز به برق-واردات و استفاده از مواد سازگار با محیط زیست مضر و گران قیمت سوخت هایی مانند زغال سنگ و نفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de