RIL سهام کاهش 2 pc پست درآمد

Reliance Industries was the top loser on the Sensex chart.اعتماد صنایع بالا بود بازنده در Sensex نمودار.

سهام Reliance Industries Ltd (RIL) در روز جمعه با کاهش 2 درصد سود-رزرو پس از این شرکت اعلام کرد یک رکورد سود خالص در ماه ژوئن سه ماهه.

سهام غوطه ور 1.98 درصد به نزدیک تومان 2,066.95 در BSE. در طول روز از آن کاهش یافته است 2.62 درصد به تومان 2,053.30.

اخبار مرتبط

اعتماد صنایع بالا بود بازنده در Sensex نمودار.

در NSE آن را حل و فصل 1.84 درصد کاهش در Rs 2,070.

سهام اخیرا در تقاضا به عنوان آن را به دست آورده بودند در هشت متوالی معاملات روز از ماه جولای 17-28 افزایش 18.14 درصد است.

در معامله به لحاظ حجم در جمعه 12.83 لاخ سهام معامله شد در BSE و بیش از 3 کرور در NSE در طول روز.

Reliance Industries Ltd (RIL) به گزارش روز پنج شنبه رکورد سود خالص تومان 13,248 کرور روپیه در ماه ژوئن سه ماهه پس از یک بار سود از سهم فروش را به عنوان به خوبی به عنوان سپر مخابرات درآمد نسبتا COVID-19-ضربه حاصل از پالایش پتروشيمي و بخش خرده فروشی.

سود خالص در ماه آوریل-ژوئن بود 30.6 درصد بالاتر از آن بود که در همان دوره یک سال به عقب و bettered قبلی این شرکت بهترین Rs 11,640 معرفی کرور درآمد در ماه های اکتبر تا دسامبر 2019 این شرکت در بیانیه ای گفت.

نفت-به-مخابرات کنگلومرا گفت: آن را به حال یک بار به دست آوردن تومان 4,966 کرور از فروش 49 درصد سهام در سوخت خرده فروشی مبادرت به BP plc.

این هم با 183 درصد پرش در تکیه Jio مستقل سود خالص به تومان 2,520 کرور تحت پوشش کاهش در درآمد از عماد بخش.

EBITDA (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation) کاهش 11.8 درصد به تومان 21,585 کرور “با توجه به سهم کمتر از نفت-به-شیمیایی (O2C) کسب و کار بود که نهفته با تقاضای قابل توجهی تخریب و حاشیه فشار در سراسر حمل و نقل سوخت و پلی استر زنجیره ای”.

همچنین پایین تر تحقق در بازار صادرات نهفته سودآوری است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de