Sensex جذاب سقوط برای سومین جلسه متوالی در روز جمعه; در اینجا چیزی است که انتظار می رود هفته آینده

Sensex, niftyعدم اطمینان قابل مشاهده بود به عنوان سود رزرو و پست-درآمد نتایج عملکرد شاخص heavyweights

میان نوسانات نوسان ادامه داد: در طول این جلسه با معیار حرکت اغلب بین سود و زیان در نیمه اول از روز جمعه تجارت و سپس در نهایت حل و فصل در قلمرو منفی. Sensex کاهش یافت 129 امتیاز یا 0.34 درصد به نزدیک در 37,607 در حالی که NSE را بسیار خوب پایین بود 29 امتیاز و یا 0.26 درصد به نزدیک در 11,073.45. شاخص سنگین وزن ها مانند Reliance Industries (RIL), HDFC Bank, HDFC, Kotak Mahindra Bank و رنگ های آسیا کمک بیشتر به شاخص های زیان. “در هند قطعیت قابل مشاهده بود به عنوان سود رزرو و پست-درآمد نتایج عملکرد شاخص heavyweights نهفته معیار شاخص. بر اساس این شاخص های بسته با اندکی ضرر و زیان نتایج زیر – سنگین هفته و سهام-عمل خاص در معیار شاخص در حالی که در همان زمان عفونت ویروس ادامه داد: برای افزایش” گفت: Vinod Nair رئیس تحقیقات در Geojit خدمات مالی.

RIL HDFC Bank کشیدن: میان بالا Sensex دول عقبمانده بودند RIL HDFC Bank, Kotak Mahindra Bank, Bajaj خودکار, اسیایی رنگ و HDFC. در سمت تلنگر, خورشید داروسازی بالا بود شاخص gainer که رشدی بیش از 4 درصد توسط بانک دولتی هند (SBI), M&M, HCL, Tech, بانک محور ONGC و فناوری ماهیندرا.

اخبار مرتبط

بسیار خوب خدمات مالی بالا بازنده: بسیار خوب داروسازی رسید بیش از 3.5 درصد به رهبری تورنت داروسازی Aurobindo داروسازی Cadila بهداشت و درمان و خورشید داروسازی. از سوی دیگر بسیار خوب خدمات مالی سقوط کرد 0.61 درصد کشیده ضرر و زیان در Cholamandalam سرمایه گذاری و تامین مالی شرکت ICICI Lombard عمومی شرکت های بیمه و بانک HDFC.

SBI Q1 سود موج 81%: بانک دولتی هند گزارش داد که 81 درصد در سال افزایش مستقل سود خالص در Rs 4,189 کرور آوریل تا ژوئن چهارم. از Rs 2,312 کرور در سه ماهه مشابه قبلی مالی. SBI سهام به دست آورده بیش از 2.5 درصد است.

هند VIX سقوط 3%: هند VIX باز در 24.7 روز جمعه و رفت پایین تا 23.9 خوانده شده را علامت. اما بالا از نوسانات شاخص در 25.3. آن را در بسته 2.78 درصد پایین در 24. این نوسانات نگهداری جمعه تجاری طیف محدود.

گسترده تر بازار: بازارهای گسترده تر عملکرد بهتری نسبت به سهام معیار. BSE MidCap شاخص به دست آورد 49.39 امتیاز یا 0.36 درصد به نزدیک در 13,759. در حالی که BSE SmallCap شاخص رسید 105.4 امتیاز یا 0.82 درصد به حل و فصل در 13,021.7.

هفته آینده انتظارات Jimeet مودی, موسس و مدیر عامل شرکت گروه Samco
آن است که در حال حاضر در دست RBI بیشتر به روان اقتصاد یا با میزان مناسبی کاهش و یا طرح های سیاست. موضع خود را در مهلت قانونی و یا زمانی بازسازی (COVID-19) به مجموعه ای از تن برای کل بخش های مالی برای هفته پیش رو. به طور کلی بانک بسیار خوب است underperformed و بدبینی همچنان به بالا اجرا می شوند. بنابراین هر حرکت توسط RBI را ایجاد نوسانات کوتاه مدت در سهام بانکی. بله سرمایه بانک را افزایش نمی شد مورد تحسین قرار گرفته توسط بازار به عنوان انتظار می رود و از این رو می توان نتیجه گرفت که سرمایه گرسنه بخش باقی خواهد ماند و تحت فشار پیش رفتن. سرمایه گذاران توصیه می شود برای احتیاط باقی می ماند و تا حدودی کتاب سود. آنها باید منتظر یک اصلاح شدید قبل از ساخت هر گونه تازه شرط.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net