انگلستان از ترس موج دوم در اروپا

لندن جولای 30

مقامات انگلیسی نگران موج دوم Covid عفونت در اروپا و دریغ خواهد شد را بیشتر قرنطینه اقدامات احتمالا ظرف چند روز آینده به عنوان آنها با اسپانیا. نخست وزیر بوریس جانسون گفت: Covid-19 تحت برخی از اندازه گیری کنترل در بریتانیا اما یک تجدید حیات در بعضی از کشورهای اروپایی نشان داد و همه گیر شد بیش نیست.

بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا

نه از جنگل هنوز

آن را کاملا حیاتی به عنوان یک کشور است که ما همچنان به حفظ تمرکز و نظم و انضباط است که ما اصلا خودمان را فریب که به نحوی ما را از جنگل به دلیل آن را بیش از همه.

“این کاملا حیاتی به عنوان یک کشور است که ما همچنان به حفظ تمرکز و نظم و انضباط است که ما اصلا خودمان را فریب که به نحوی ما را از جنگل به دلیل آن نیست بیش از همه” او گفت:.

آخر هفته گذشته بریتانیا دوباره تحمیل 14 روز دوره قرنطینه در مردم پس از رسیدن از کشور اسپانیا, یک حرکت است که باعث ویران کردن با بازگشایی این قاره برای گردشگری در تابستان فصل بالا.

وزیر بهداشت مت Hancock متوقف کوتاه نامگذاری سایر کشورهای اروپایی که ممکن است در نهایت پشت در قرنطینه لیست اما ذکر فرانسه به عنوان یک مثال از یکی که در آن عفونت به تازگی افزایش یافته است. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de