ما دامن زدن جنگ سرد پیش از Nov نظرسنجی: چین

لندن جولای 30

چین روز پنجشنبه متهم ایالات متحده تحریک یک جنگ سرد جدید به دلیل برخی از سیاستمداران جستجو برای یک قربانی برای تقویت حمایت جلوتر از ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

لیو Xiaoming چین سفیر ایران در لندن

بازی سرزنش در

ما هیچ علاقه ای در هر جنگ سرد ما هیچ علاقه در هر جنگ است. همه ما دیده می شود آنچه که اتفاق می افتد در ایالات متحده آنها سعی در چین قربانی آنها می خواهند به سرزنش چین برای مشکلات خود را. همه ما می دانیم این است که یک انتخابات سال است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناسایی چین به عنوان غرب را رقیب اصلی و متهم کرده است رئیس جمهور چین از استفاده بیش از تجارت و گفتن حقیقت در مورد Covid شیوع آن تهمت خواستار “چین طاعون”.

پرسید: اگر او را دیدم یک جنگ سرد جدید چین سفیر به لندن لیو Xiaoming گفت که ایالات متحده تا آغاز جنگ تجاری با چین و خواهد بود وجود دارد هیچ برنده از چنین رویکردی.

“این است که چین تبدیل شده است که قاطعانه. آن را در طرف دیگر اقیانوس آرام است که می خواهد برای شروع یک جنگ سرد در چین, بنابراین ما باید به پاسخ به این که” لیو به خبرنگاران گفت:. “ما هیچ علاقه در هر جنگ سرد ما هیچ علاقه در هر جنگ است. همه ما دیده می شود آنچه که اتفاق می افتد در ایالات متحده آنها سعی در چین قربانی آنها می خواهند به سرزنش چین برای مشکلات خود را. همه ما می دانیم این است که یک انتخابات سال,” او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de