17-year-old ما نوجوان متهم به عنوان مغز متفکر اخیر توییتر هک

Twitter said it appreciated the "swift actions of law enforcement."توییتر گفت: این قدردانی “اقدامات سریع از اجرای قانون است.”

یک دختر 17 ساله و پسر فلوریدا مغز متفکر هک شدن حساب افراد مشهور در توییتر Inc, از جمله کسانی که از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و تسلا, مدیر اجرایی, Elon Musk, مقامات گفت.

یک جوان 19 ساله انگلیسی و 22 سال در اورلاندو فلوریدا بودند به اتهام تحت قانون فدرال ایالات متحده با کمک این حمله وزارت دادگستری گفت.

اخبار مرتبط

فلوریدا دادستان شناسایی 17 ساله به عنوان گراهام کلارک از تمپا و اتهام او به عنوان یک فرد بالغ با 30 فقره جنایت از تقلب. کلارک مشبک حداقل 100.000 دلار از این طرح با استفاده از این حساب به درخواست سرمایه گذاری از unsuspecting کاربران توییتر, دولت, مقامات گفت.

“او 17 سال بچه های قدیمی که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل گفت:” ایالت فلوریدا وکیل اندرو وارن در Hillsborough County, که شامل تمپا “اما اشتباه نکنید: این نبود معمولی 17-year-old.”

ماسون شپرد یک جوان 19 ساله از Bogner Regis, بریتانیا که با استفاده از نام مستعار Chaewon شد شارژ با سیم تقلب و پولشویی در حالی که اورلاندو مبتنی بر نیما فاضلی, 22, نام مستعار رولکس متهم شده بود از کمک و معاونت در جرم, جنایت, با توجه به وزارت دادگستری در بیانیه ای.

توییتر گفت: این قدردانی “اقدامات سریع از اجرای قانون است.”

کلارک و یکی دیگر از شرکت کنندگان در بازداشت مقامات گفت.

در هک جعلی توییتهایی خواهان سرمایه گذاری در پول دیجیتال بیت کوین ارسال شده در اواسط ماه جولای توسط 45 تایید حساب توییتر از جمله کسانی که متعلق به معاون سابق رئیس جمهور باراک اوباما و میلیاردر بیل گیتس. توییتر گفت: این هکرها همچنین احتمال ادامه برخی از پیام های مستقیم از جمله به یک هلند انتخاب شد.

بیش از 100.000 دلار به دست آمده بود بیت کوین عمومی لجر نشان داد.توییتر قبلا گفته کارکنان خود را فریب خورده بودند و به اشتراک گذاری اعتبار حساب.

مقامات ارائه اطلاعات جدید به روز شنبه در یک استشهاد وی از سوی مامورین که کلارک “با استفاده از مهندسی اجتماعی برای متقاعد کردن توییتر کارمند که او یک همکار در این بخش بود و کارمند ارائه اعتبار برای دسترسی به خدمات به مشتریان پورتال.

“شپرد و فاضلی بازگشت نیست ایمیل به دنبال نظر. یک وکیل برای کلارک نمی تواند بلافاصله شناسایی شده است. تماس های تلفنی و ایمیل به کلارک مادر نمی شد و بلافاصله بازگشت.وارن گفت: دولت به جای دولت فدرال بود پیگرد قانونی کلارک به دلیل قانون فلوریدا را فعال کنید او را به اتهام به عنوان یک بزرگسال.

StopSIMCrime بنیانگذار رابرت راس که گروه تلاش می کند برای مبارزه با محبوب نرم روش گفت: در این مورد نشان داد که دلاوری از نوجوان سیاه, شکست های امنیتی شرکت های بزرگ.

“گروه نوجوانان/جوانان در حال انجام این مرتبه او گفت:” از طریق ایمیل. “این واقعا یک امنیت ملی در خطر است.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de