امیدوارم که برای روشن تر روز پیش به عنوان بنگلادش به مناسبت عید-ul-ازهاری در میان سیل همه گیر

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند امیدوار است که این مناسبت شادی را “حذف همه تاریکی و آوردن شادی بی پایان” به یاد همه سلامت پروتکل هایی است که باید به دنبال کاهش خطر ابتلا به عفونت.

در طول سعید فطر دو ماه پیش بنگلادشی بودند housebound با توجه به مستند بیش از وقوع. دولت برداشته بسیاری از محدودیت در حالی که این نرخ از عفونت و مرگ را تقریبا بدون تغییر باقی ماند.

روزانه تعداد در آستانه عید مقامات بهداشتی تایید 2,772 ویروس جدید, موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 237,661 در حالی که مرگ و میر رسید 28 به 3,111.

بسیاری از آنها خریداری گاو در تلاش برای نگه دارید تا Eid-ul-ازهاری روح فداکاری. معامله گران شکایت در باز روز از معاملاتی که به مشتریان ارائه شد نیمی از این درخواست قیمت اما در نهایت قیمت ها بالا رفت و با توجه به کمبود حیوانات.

دولت خواسته است همه به باقی می ماند در مناطق خود از کار در طول تعطیلات عید اما بسیاری از چپ داکا و دیگر شهرهای خود را برای ایجاد خانه برای جشن گرفتن این مناسبت با عزیزان خود heighening خطرات ناشی از انتقال بیماری کشنده.

اختلال در خدمات کشتی به علت فرسايش رودخانه و جریان قوی منجر به جمعیت عظیمی از گردشگران داخلی در اسکله و tailbacks در بزرگراه. وسایل نقلیه snailed در طول روز در عازم شمال داکا-تنگیل بزرگراه با توجه به ترافیک سنگین است.

راه اندازی محدود برای مناطق جنوبی بودند به سر می برند با گردشگران داخلی که نشان داد هیچ احترامی برای coronavirus سلامت قوانین وجود دارد اما عجله در Kamalapur ایستگاه راه آهن در حالی که در زمان عادی مردم چپ داکا سواری بر روی سقف قطار.

قربانی گاو کمتر از مشتریان در Ghatarchar بازار در داکا Keraniganj در جمعه آستانه عید-ul-ازهاری. عکس: آصف محمود Ove

مسلمانان ارائه خواهد شد عید نماز تنها در مساجد حفظ فاصله فیزیکی به مقامات اجازه نخواهد داد هوای جماعت. بسیار مسری طبیعت از رمان coronavirus نیز درخواست مقامات به ممنوعیت سنت بغل کردن. با پوشیدن ماسک در خارج از منزل ساخته شده الزامی است.

رئیس جمهور دکتر عبدالحمید و حسینه خواستند باید استقبال مردم است. رهبران خواست همه را به حمایت از افراد مبتلا به کروناویروس بحران با ماهیت Eid-ul-ازهاری – قربانی.

در پیام حمید گفت: در این سال عید جشن گرفته بودن در زمانی که جامعه جهانی است پریشان شاهد یک فاجعه ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از مردم در سختی در نقاط مختلف جهان است.

“همه ما باید برای گسترش همکاری های ما برای رفاه این مردم,” او گفت:. علاوه بر coronavirus دستورالعمل های بهداشتی شهروندان باید به دنبال بهداشت قوانین مناسب برای مدیریت زباله پس از قربانی کردن حیوانات,” او گفت:.

Another building of Basaker Char Government Primary School in Shariatpur is at risk of being devoured by the Padma River amid flooding. A single-storey unit of the school was lost to the river on Wednesday.

یکی دیگر از ساختمان Basaker Char دولت مدرسه ابتدایی در شریتپور در معرض خطر بودن از بلعیدم توسط Padma رودخانه در میان سیل. یک طبقه واحد از مدرسه از دست داده بود به رودخانه در روز چهارشنبه.

حسینه خواستند در یک سخنرانی تلویزیونی به ملت گفت: “در میان coronavirus بحران ممکن است این عید حذف همه تاریکی در زندگی ما آورد و بی پایان خوشبختی است.”

“اجازه دهید به دنبال روح فداکاری و تلاش برای اطمینان از رفاه کشور و مردم آن است. من آرزو می کنم یک happy Eid-Ul-ازهاری به همه بنگلادشی هر دو در خانه و خارج از کشور,” او اضافه شده است.

در یک پیام جداگانه به نخست وزیر و تشکر از پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی پلیس و عضو دیگر قانون-اجرای سازمان های نیروهای مسلح بانکداران و پاک کننده ها و دیگران که در حال ارائه خدمات مستمر به مردم در بحران بی سابقه ای.

بر خلاف سال های گذشته تعدادی از افراد کم درآمد از داکا نمی تواند سفر خود را به خانه های روستای در طول عید به دلیل کمبود پول به عنوان همه گیر سمت چپ بخش بزرگی از جمعیت بیکار و یا در درآمد کاهش می یابد.

“چه عید! ما به اندازه کافی خوش شانس برای جشن عید” گفت: 62 ساله Monowara بگوم ساکن Malibagh Railgate زاغه از Nilphamari که بدست آورده Tk 40 به Tk 45 روزانه با فروش کیک سنتی ساخته شده در خیابان.

اجتماعی فاصله شیوه باعث ترس از عفونت را تحت الشعاع قرار دادن شادی عید معتقد است Shafiqul اسلام رضوی یک دانشجو در مقطع کارشناسی ساکن در Malibagh. “مردم حتی نمی خواهد دیدار بستگان زیادی در طول عید. آنها در وحشت” او گفت:.

در 31 ولسوالی آمار سیل صدها هزار نفر از مردم را به مبارزه برای زنده ماندن حتی در روز عید, رفتن به خواب نگرانی آنها چه بخورند روز بعد.

بسیاری از پناه گرفته اند در پشت بام خانه های خود و یا قایق در حالی که بسیاری از دیگران در سدهای در مدارس و یا در خیابان ها پس از جاری شدن سیل شسته چند چیز – دام و محصولات زراعی و خانه ها از گل و لای و یا قلع – آنها تعداد به عنوان دارایی.

“همه چیز رفته زیر آب. چه خواهد شد به ما پرسید:” ابوالقاسم میا یک کشاورز از Nilphamari.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de