چگونه نابرابری و فقر تضعیف آفریقای جنوبی COVID پاسخ

آنها نمی تواند نگه دارید تا. تصویری فیلم برداری داخل بیمارستان دیده و توسط رویترز نشان می دهد بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید بودن درمان در کل بخش جدا شده از بیماران دیگر تنها با پرده.

“وجود دارد هیچ فضایی را در هر نقطه” پرستار غنی Sicina گفت: در خارج از مدرن آهن-مسقف بیمارستان در جنوب ژوهانسبورگ township. “آن را میکشید.”

کورا Kekana سخنگوی وزارت بهداشت در آفریقای جنوبی این استان شامل ژوهانسبورگ گفت که در آغاز همه گیر Thelle Mogoerane بیمارستان اختصاص داده شده بود بخش برای بیماران تحت بررسی است.

“هنگامی که ما تا به حال یک مورد مثبت یک بخش ایجاد شد برای تایید موارد مثبت,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را به شدت دنبال آفریقای جنوبی ملی پیشگیری از عفونت دستورالعمل.

مبارزه چیزی است که رئیس جمهور سیریل Ramaphosa می خواستم برای جلوگیری از زمانی که او تحمیل شده یکی از سخت ترین مستندات در اواخر مارس تا زمانی که این کشور تایید کرده بود فقط 400 مورد – برای خرید کارگران بهداشت زمان برای آماده سازی.

اما اقدامات کتک اقتصاد آفریقا ترین صنعتی کشور بود که در رکود اقتصادی قبل از همه گیر و Ramaphosa برداشته بسیاری از آنها مدتها قبل از عفونت به اوج خود رسید و به منظور صرفه جویی در معیشت.

چهار ماه بعد در آفریقای جنوبی مواجه فراری بیماری همه گیر است که ضعف بیمارستان های دولتی در یک کشور که در آن حدود نیمی از جمعیت زیر خط فقر با توجه به آخرین آمار دولت از 2015.

با تعدادی از موارد نزدیک شدن 500,000 – بیش از نیمی از کل آفریقا و جهان پنجم-بالاترین – کشور سخت نابرابری به نظر می رسد به کمک به آن ده, دولت مشاوران و کارشناسان مستقل گفت.

اولین نفر ثروتمند مسافران آورده است که این ویروس در اروپا و آسیا و فراتر از آنها گفت.

“آنها می تواند منزوی در قصرها” گفت: Wolfgang Preiser یک virologist در دانشگاه Stellenbosch. “مشکل این است که این مکان نگهداری می شود توسط یک جمعیت کل کارگران خانگی. آنها قرار گرفتند و آنها سفر خانه در (اجتماعی) تاکسی.”

هنگامی که ویروس برتر آفریقای جنوبی فقیر پرجمعیت شهرستان – میراث دهه سرکوبگر سفید اقلیت حکومت – آن را به سرعت گسترش گفت: یونس موسی رئیس متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه KwaZulu-Natal و یک عضو ارشد دولت COVID-19 پانل مشاوره.

آن را غرق در بیمارستان های دولتی “در حال حاضر در آستانه فروپاشی”.

پلیس و سربازان مبارزه برای به اجرا درآوردن این مستند در مناطق که در آن مردم زندگی می کنند در محله های نزدیک و بستگی به درآمد روزانه به خوردن. شلوغ بازار در سووتو ژوهانسبورگ بزرگترین شهرستان شد یک تضاد نزدیک به ترک خیابان ها در این شهر بیشتر مرفه حومه.

سوء مدیریت و غارت اموال عمومی که باید گود خدمات عمومی برای سال تشدید کمبود لباس های حفاظتی و لوازم دیگر در برخی از بیمارستان ها با توجه به هر دو دولت و منتقدان آن است.

Ramaphosa متعهد سرکوب کرد و گفت در جولای 23 که مقامات در حال بررسی حداقل 36 فساد در مناطق از جمله COVID-19 تدارکات و امداد برنامه های.

عوامل دیگر کمتر قابل پیش بینی: برخی از اپيدميولوژيستها فکر می کنم این ویروس در گردش بود قبل از این برای اولین بار شناسایی شده در شرق KwaZulu-Natal استان در اوایل ماه مارس از جمله در سراسر کشور در کانون گردشگری از کیپ غربی.

جهانی کمبود تست مواد undid بلند پروازانه غربالگری سیاست.

“من درک می کنم مردم ممکن است بپرسید اگر همه چیز می توانست بهتر انجام می شود اما راستش چه بیشتر می تواند ما انجام داده اند؟” موسی گفت.

“اگر ما تا به حال یک گرز سحر و جادو ما می تواند موج و به نوبه خود ما سیستم بهداشت و درمان را در سطح جهانی یک شبه پس از آن ما خواهد آن را انجام داده اند.”

سازمان جهانی بهداشت می گوید آفریقای جنوبی یک “بیدارباش” برای دیگر کشورهای آفریقایی که در آن تایید عفونت های پایین تر هستند اما نوردی.

“آفریقای جنوبی ممکن است متاسفانه یک پیش ماده … یک هشدار برای آنچه اتفاق می افتد در بقیه آفریقا” که بالا اضطراری متخصص مایک رایان گفت.

از ثروت به ژنده پوش

اولین موارد شناسایی شده در ژوهانسبورگ بزرگترین شهر در حال حاضر در وقوع این کانون بودند متمرکز در سندتن ثروتمند در حومه شمالی.

افغانستان کاهش یافته است به انتشار ارقام مورد خاص و حومه و محلات است که بهتر می تواند توضیح دهد که چگونه این ویروس گسترش, اما وجود دارد سرنخ.

در بیشتر سوتو منطقه, موارد, افزایش 252% این ماه در مقایسه با 200% برای بقیه ژوهانسبورگ.

نقاشی بر تجربه مقابله با HIV و سل دولت شروع غربالگری و تست در جوامع به گرفتن عفونت های جدید زود است.

اما این ویروس گسترش بیش از حد به سرعت و به اندازه کافی وجود ندارد پرسنل و یا معرف به روند بسیاری از آزمایشات محققان در دو آزمایشگاه و موسی و گفتگو کرد.

داده ها از موسسه ملی بیماریهای واگیر نشان می دهد زمان انتظار در بیمارستانهای دولتی بدترین ضربه کمبود شات از دو روز در اواسط ماه مارس به 12 تا اواسط ماه ژوئن و قبل از سقوط به بین چهار و شش روز در ماه جولای.

“است که به وضوح به مراتب بیش از حد طولانی برای آن را از هر گونه استفاده از نظر جلوگیری از گسترش عفونت است. دو روز است که آنچه شما نیاز دارید” گفت: Richard Lessells, یک متخصص بیماری های عفونی در KwaZulu-Natal پژوهش و نوآوری توالی پلت فرم.

مقامات در وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به تماس های تلفنی و ایمیل ها به دنبال نظر.

بیست و شش سال پس از آپارتاید در سال 1994 به پایان رسید بهداشت و درمان باقی مانده تقسیم بین جهان کلاس خصوصی سیستم برای کسانی که استطاعت آن و سبب شیوع عمومی یکی برای اغلب سیاه و سفید از شهروندان که نمی تواند.

فقط 17 درصد از آفریقای جنوبی باید بیمه پزشکی آخرین آمار دولت از سال 2017 نشان می دهد. اما ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی Netcare تخمین می زند بیش از نیمی از کشور را 6,000 مراقبت ويژه تخت در بیمارستان های خصوصی.

زمانی که برای اولین بار coronavirus موارد آمد به Thelle Mogoerane در لبه عمدتا سیاه و سفید Vosloorus شهر شرقی ژوهانسبورگ “این هرج و مرج خالص بود,” Sicina گفت.

30-تخت جداسازی بخش تنظیم شد تا در اواسط ماه مارس اما پر تا به سرعت که 18 بیماران بدحال قرار داده شد و به طور منظم در یک مصدوم بخش است.

پنج COVID-19 بخش اضافه شده است از آن زمان به بعد اما برخی از بیماران هنوز در حال سرایت به بخش های عمومی Sicina گفت. تا اوایل ماه مه پرستاران در درمان بیماران شده تنها توسط یک فولاد و صحن او اضافه شده است.

پرستار دیگر تایید حساب خود او است نه مجاز به صحبت با رسانه ها و کاهش یافته است به نام.

Kekana گفت: PPE شده است در دسترس در بیمارستان از زمان شروع این بیماری همه گیر.

حداقل هشت بيماران بستری برای شکایت دیگر گرفتار COVID-19 وجود آنها گفت: همراه با 240 کارکنان. هفته گذشته آنها برگزار شد مراسم یادبود برای دو پرستار که درگذشت.

Kekana گفت که او آگاه بود از این رقم 240 کارکنان آلوده اما تایید یک مراسم یادبود برای یک پرستار است.

این بیمارستان در حال حاضر دارای ماسک, لباس و پشت بام ها به آن نیاز پرستاران گفت. اما کمبود باقی بماند در مراکز دیگر گفت: Sibongiseni Delihlazo سخنگوی اصلی پرستاران اتحادیه دموکراتیک پرستاری سازمان از آفریقای جنوبی.

یک پرستار در Bisho بیمارستان در روستایی بیشتر کیپ شرقی استان گفت: بیماران از گرفتن فقط 30 دقیقه از اکسیژن در یک زمان چون به اندازه کافی وجود ندارد ،

پرستاران گاهی پر از بالن با اکسیژن برای بیماران بدحال او گفت: خواست نامش فاش نشود.

بیمارستان و استانی در بخش بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

دولت به استخدام کارگران بهداشت و ساختمان بیمارستان با همکاران به جای سرریز. همچنین مذاکره با شرکت های خصوصی به عمومی بیماران در صورت نیاز.

بیمارستان های خصوصی هر چند تحت فشار باید شانس بهتر و گفت: Charl ون Loggerenberg رئیس اورژانس پزشکی در خصوصی ارائه دهنده زندگی, بهداشت و درمان با قرار دادن در “سفارشات بزرگ برای PPE” و آموزش اضافی پرستاران.

اما او افزود: “آن نیست که در سطح جهانی فوق العاده مراکز که در برخورد با این بیماری همه گیر بهداشت عمومی. این مکان در ترانشه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de